Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire rakjátok a fürdetőkádat?...

Mire rakjátok a fürdetőkádat? Nem szeretnénk állványos kádat venni.

Figyelt kérdés

szerintetek veszélyes a mosógépre rakni a kádat és úgy fürdetni?

ki hogyan oldotta meg?

köszi


2010. nov. 15. 10:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a mosógépre tettem, szerintem egyáltalán nem veszélyes, úgyis csak pár hónapig használod, én 5 hós korától a nagy kádban fürdettem azzal a segítővel amibe bele lehet fektetni. Amikor már ült csak csúszásgátlót tettem alá, mert akkor már nem maradt nyugton.

2010. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A mosógépen nekünk elég magas lenne, nem lenne kényelmes. Mi a vasalóállványra tettük a kiskádat, amíg a baba bele nem nőtt a nagy kádba.
2010. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van a nagykádra rakható kádtartó, ilyent lenne érdemes keresnetek. Nálunk apukám csinált egyet fából, lécekből, szerintem egy barkácsolni szerető férj, apuka, haver bármikor megcsinálja. Jó masszív, tuti nem szakad le, és ha kézzel mosok, akkor arra rakom a lavórt is, így nem szakad le a derekam (a víz meg, amit véletlenül kilötykölök, nem a földre megy, hanem a kádba). A mosógépre rakom a pelenkázót és azon öltöztetem a gyerkőcöt. Egy éves múlt, de még marad egy darabig ez a módszer ;)
2010. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi sem vettünk állványt a kádhoz. Olyat választottunk,ami pont ráfér a mosógép tetejére(hagyományost). 6 hónapos a fiam,Apával ketten szoktuk fürdetni,nekünk bevált. Amíg pici volt a babánk,a szobájában fürdettük,egy komód tetejére tettük a kádat.

2010. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi az étkezőben, az étkező asztalra tesszük a kádat és úgy fürdetjük a babánkat első perctől kezdve.

Mi magasak vagyunk a párommal, és egy állvány sem volt olyan magas, hogy nekünk az kényelmes legyen. Az étkező asztalunk meg csináltatva lett és olyan magas, ami nekünk megfelel, így még állva a gyereket fürdetve is sokkal kényelmesebb, mint bármi más.

2010. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mekkora a füdőszobátok? Mert ha panel fürdőszoba, oda nehéz lenne bevinni dohányzóasztalt, vagy akár állványt a kádnak...

Nekünk ez van, bal oldalon a mosdó, jobb oldalon a mosógép (felültöltős) szemben a kád keresztbe. Szóval nekünk apukám csinált néhány falécből rácsot (70*70 cm-eset kb.) és azt tettük a kádra, arra ment a kiskád, viszont mikor kivettük a mosógép tetejére vettünk puha pelenkázólapot, és ott törölgettük.

Semmi baj nem volt vele. Aztán mikor kinőtte a mosógépet, megfordítottuk: a mosógépen volt a kád (ikeás, tappancsos, nem csúszkálós) és a rácson volt a pelenkázó.

De azt hozzá kell tegyem, hogy nálunk párom fürdet, ő jó magas, neki könnyű volt, én alig értem fel a kiskádat a mosógépen ha párszor nekem kellett fürdetnem.

Aztán később, megint a rácson volt a kád, és bent a szobában az ágyon törölgettük. Ekkor már a szobai pelenkázót sem használtuk, mert forgolódott.... mostmeg már a nagykádban fürdik régóta. Egy éves.

2010. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

nem panel és elég nagy a fürdő.

köszönöm a válaszokat.

2010. nov. 15. 14:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a mosógép (előltöltős) a kád mellett van. Napközben a merev hátú pelenkázólap van a mosógépen, a fördetéskor a pelenkázólapot áttesszük a kádra, a mosógépre pedig a kiskádat (ikeás, csúszásgátló aljú). Teljesen jól bevált ez, már 8 hónapos a babánk és még mindig így csináljuk. Most már ülve pancsizik, de szerintem nagyon biztonságos a mosógép teteje! Én is a nappaliban kezdtem a fürdetést, de 2-3 alkalom után majd' leszakadt a derekam a hajolgatástól. És a fürdőt átmeneti időszakban egy ventillátorral seperc alatt be lehet fűteni a kellő hőmérsékletre is. Szerintem bátran csinálhatod így is.
2010. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!