Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire rakjátok a fürdetőkádat?...

Mire rakjátok a fürdetőkádat? Nem szeretnénk állványos kádat venni.

Figyelt kérdés

szerintetek veszélyes a mosógépre rakni a kádat és úgy fürdetni?

ki hogyan oldotta meg?

köszi


2010. nov. 15. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mi bajod az állványossal? nekünk olyan volt, és jól bevált, össze lehet csukni, nem foglal helyet. A mosogépen volt egy pótpelenkázó szivacs, ott öltöztettük.

Amúgy nem rossz a mosógép, ha kényelmesnek tűnik. nem veszélyes.

2010. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha elég széles a mosógép akkor nem veszélyes. Mi is gondolkodtunk rajta, de végül arra jutottunk hogy van egy kis kommód a babaszobában, és arra tesszük majd a kádat.

2010. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani, hogy nem szobában, hanem fürdőszobában szeretnénk fürdetni.
2010. nov. 15. 10:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi a nappaliban fürdetjük a gyerkőcöt, egy kis asztalra tesszük a kádat. Így kényelmesen körül tudjuk állni, van elég hely, illetve a szobában melegebb van, mint a fürdőben.
2010. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi a fürdőben, állványon fürdetjük. nekem bevált. de a mosógép is jó lehet, bár nekünk magas a gépünk, és nem lenne kényelmes azon.
2010. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nekem is bevált az állványos, lehet olcsón kapni, nagyon praktikus.

én mosógépre nem tenném. ahhoz magasan van, hogy kényelmesen fürdess és nem támasztja alá az egéz kádat.

akkor inkább egy dohányzóasztalt vinnék be a fürdőbe és arra tenném. vagy ha van nagy kádatok, arra is lehet venni tartót, és oda rögzíted fel a kiskádat. vagy simán beletenném a nagykádba a kicsit, de az nagyon kényelmetlen lenne, mert az meg nagyon alacsonyan van.

2010. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi amikor még kicsi volt a baba, akkor a szobában fürdettük, kicsi volt a kád, nem sok víz kellett bele. Amikor már tudott ülni egyedül (kb. 5 hós volt)a nagy kádban. Nekünk egy pici paneles fürdőszobánk van, ha a mosógépre raktuk volna a kádat, nem tudtuk volna utána a babát hova rakni. A szobába befűtöttünk és így nem kellett utána sehova vinni. Én sokszor egyedül oldottam meg, mert a férjem dolgozott. Én ezt kényelmesebbnek és biztonságosabbnak találtam mint a mosógépen, vagy az állványon. Lakás és fürdőszobafüggő is szerintem.
2010. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én a sima kis kádat egyszerűen beletettem a nagy kádba. Nekünk külön van a mosógép, így az nem jöhetett szóba, a szobában meg nem akartam vizezni.
2010. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nálunk a férjem készített 3 lécből keretet, amit a kád fölé teszünk, erre tesszük a babakádat. (nagyjából H alakban van a 3 léc, a keresztben levő belülről támasztja a kád falát, így nem tud elcsúszni, a 2 szára pedig merőleges a kád falára.)
2010. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekünk egy fürdőkádra rakható kádtartó volt, erre tettük a kádat amíg nem tudott benne ülni.

így nézett ki:

[link]

2010. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!