Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 3500grammal szuletet...

Kislanyom 3500grammal szuletett. Most 6 hos lesz 22en es6250 gramm. Elegett nott sulyra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat hónapos korára kb. 6800 gramm, így van esély,hogy megközelíti.Az én pici fiam most lett6 hónapos, 73 cm és 8200 gramm.
2009. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat... az kimaradt, hogy 6800 gramm egy átlag kislny baba és 67 cm.
2009. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én babócám most lesz 7hetes és 5100 gramm..
2009. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
6 hónapos korára meg kellett volna dupláznia a súlyát!
2009. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon kevés a súya..
2009. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy sovány! Teljesen normális. Az én lányom is napra pontosan hat hónapos korára duplázta meg a súlyát, de ha a tied nem is lesz pontosan hét kg, akkor sink semmi baj. Ne aggódj. Legalább nem olyan túltáplált szumó bébi, mint mostanság egy jó pár baba az ismeretségi körömben. Nem kell hogy két három hónaposan már nyolc kilós legyen egy baba, mert ha fel akar állni, akkor nem fogja elbírni a nagy súlyát a gerince. Az én lányom nyolc hónapos és 7800 Kg. Gyönyörű formás baba az orvos szerint is. Se nem sovány se nem kövér. Van hurkája is de nem hájas. Úgyhogy nyugi. Inkább ilyen legyen mint hogy szétfojjon a túlzott súlytól. És most természetesen lehet lepontozni.
2009. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Az én kislányom 3800 grammal született, 10 nap múlva lesz 8 hónapos és egész pontosan tegnapra duplázta meg a születési súlyát.

Szerintem teljesen arányos baba, igaz tiszta izom, csak a combján van egy kis csini babaháj. Jó kedvű, eszeveszettül teper négykézláb és vagy 3 hete mindenütt felkapaszkodik állásba. Egy kis örökmozgó. Nem hiszem, hogy bármi baja lenne attól, hogy jóval később duplázta meg a súlyát mint az átlag.

2009. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4200 g-mal született és 7 hónapos korára duplázta meg a születési súlyát. Semmi gond ezzel. Nem volt jó evő. Most viszont inkább ruházom, mint etetme. :))
2009. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisfiam 4 honapos lett ma, es 7,7 kg. 3,4 kg-al szuletett. Ja! Nem szumobebi, de eleg hosszu baba. Szerintem tobb kellene legyen mar 6 honaposan a sulya.
2009. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keves utólsó válaszoló! Én nem a te babádról írtam hogy szumó bébi mert nem ítélkezem amíg saját szememmel nem tapasztalok dolgokat meg. Akiről én írtam az még nem volt három hónapos amikor már több mint hét kg-t nyomott és a szumó kifejezést nem én ragasztottam rá, hanem a környezete és a családja, mert tényleg kövér volt, és csúnya. Van aki szerint minden baba szép. Szerintem meg nem minden baba szép. És nem tartom egészségesnek, hogy egy csecsemő túltáplált legyen mert ez kihat a későbbi életére, fejlődésére, a hormonháztartására stb... Azért négy hónaposan a te babád biztosan nem túltáplált és ő még inkább újszülöttnek számít még, később beszélünk csecsemő korról.
2009. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!