Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, mit csináltok ha...

Anyucik, mit csináltok ha este apa nincs otthon és picurkátok már alszik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 21:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
Hát változó Mivel a párom sokat van itthon de amikor Nincs akkor alszok vagy netezek De az alszok elég ritka mert ha hazaér akkor első ,hogy bemegy a szobánkba cigizni énmeg nembírom a füstöt és kimegyek és netezek :D
2010. nov. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk Apa nagyon sokszor nincs itthon este ,csak egy napot egy héten az a szombat, mivel állandó éjszakás.Én ilyenkor ha van még erőm, rendet rakok a konyhában, elmosogatok, stb. De legtöbbször még a sorozatomat is (Jóban rosszban)elalszom. Estére én teljesen kész vagyok. Ha könyvet veszek a kezembe kb 5-10 percig bírom, ragadnak le a szemeim.
2010. nov. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha esetleg előfordul ilyen, akkor tv, olvasás, internet.
2010. nov. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Állandó éjszakás a párom, szóval szinte minden este egyedül vagyok.

Olvasok, ritkán filmet nézek, gobelint varrok, vasalok, pakolok a gyerek után, felmosok a konyhában és a fürdőben, gombot varrok,... Szóval "csendes foglalkozás" van, mert a lányom nagyon kényes a zajokra (nem tudom, hogy miért, nem így szoktattuk).

Hamarosan megszületik az öcsi, nem tudom, hogy akkor mit fogok csinálni. Valszeg beájulok az ágyba, hogy 3 óra múlva újra kelhessek. ;)

2010. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fürdök, netezek, TV-zek, olvasok. Általában estére már kész vagyok a házimunkával, így jut idő kicsit kikapcsolni.:)
2010. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nalam minden este ez a helyzet :( Ilyenkor vasalok, fozom a vacsit a ferjemnek, probalom osszeszedni magam (szemoldokszedes, koromreszeles stb)elmosogatok es egyeb hazimunkak(takaritas) amik nem zajosap (mint pl porszivozas).

Lanyom 10-11 kozott elalszik, ferjem 12-1 kozott er haza.

2010. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a jo filmeket igy altalaba filmezek.Ha nem tudtam napkozbe takaritani,rendet rakni akkor megcsinalom.

Kajalni is ilyenkor szoktam(ami nem egezseges) de nem eszek sokat. Film kozbe megiszogatok egy forro csokit vagy egy citromos teat :) 16 honapos a fiam.

2010. nov. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!