Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom gyümölcsös joghurtot...

Anyósom gyümölcsös joghurtot adott 6,8 hónapos fiamnak, ugye nem lesz töle baja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

on:


nem egyszeri alkalom volt de inkább egy - két hónap múlva lenne az ideje.


off: hogy lehet egy baba 6,8 hónapos?

2010. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mégis mi baja lehetne?
2010. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem. Anyósom mondta, hogy azok a gyerekek, akikre vigyázni szokott, már 6 hónaposan kaptak gyümölcsjoghurtot. Én 7 hónapos kora óta adom a fiamnak, magam keverem gyümivel a síma joghurtot.
2010. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csodálkoznék, ha bármi baja lenne tőle, de egyelőre azért ne etessétek minden nap joghurttal.

Végül is hány hónapos?

2010. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
neked is okos anyósod van, részvétem :) nem valószínű hogy baja lesz tőle, amúgy annak aki értetlenkedik: tejtermékektől allergiás lehet ilyen pici korban. Szerintem amúgy max egy kis hasmenésre számíthatsz ha nem bírja, végülis csak egyszeri alkalom volt :)
2010. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatsz neki,nekem védőnő mondta 6 hónapos kora után kaphat joghurtot,tejterméket.csak arra figyelj hogy olyan gyümölcsös joghurtot ne adj neki ami allergizálhat.pl:málnás,epres,ribizlis,kivis.az én kislányom is kapja 6 hós kora óta.
2010. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Bocsi félre irtam 6,5 hós!

Igen nekem is olyan okos anyósom van..:)

Azt mondta hogy mivel 1,5 hónapos kora óta tápszeres már nem árt neki..de én még nem adtam volna neki és ezután sem fogok.

2010. nov. 12. 11:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Max fosik, de nagyobb baja nem lesz.

De azért ne szokjatok még rá a joghurtra:.-)

2010. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem árt még várni a joghurttal, főleg a normális boltival. Egyébként vannak ezek a baba joghurtok, bár ezek elég drágák, de ha már ezt kívánsz neki adni, vegyél ilyet, sokat valóban lehet már ennyi idős kortól adni!
2010. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ártana, mindenesetre nem ártana lefgektetni anyósoddal az alapokat hogy ha te nem vagy ott, ne etesse a gyereket olyamivel amiről előtte nem kérdezett meg téged. Mert legközelebb is adhat neki így bármit amiről ő azt gondolja szerinte lehet, de te még nem adnád! Első a te szavad, utána jöhet bárki másé. Ezt iganis tanulja meg még időben!
2010. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!