Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 7 hósom és a domestos?

SOS! 7 hósom és a domestos?

Figyelt kérdés

felborította a fürdőben a wc-kefetartót, amiben domestos-os víz van, mire odaértem, beletapickolt és a szájába vette a kezét.

gyorsan levetkőztettem, megitattam teával, megfürdettem tiszta vízben. a szagot csak a kezén éreztem, a szájában nem, de vmennyi, mégha csak egy pici is, de a kezéről került a szájába. nem sírt, jó a kedve, nem látok semmi hibát a szájában.

it csináljak még??

mit kell figyelni??

próbáltam a védőnőt hívni, de nem elérhető.


2010. nov. 10. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

inkább tejet itass vele

szagold meg a lehelletét


ne védőnőt hanem ügyeletet hivjál. ott megtudják mondani hogy mire figyelj még.

2010. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
ja és csukd be a fürdőszoba ajtót!
2010. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Itass vele tejet, hívd az ügyeletet, de ha nem volt nagyon koncentrált, annyira sok nem kerülhetett a szájába csak a kezéről. Ne ijedj meg, figyeld, hogyan viselkedik, ha esetleg kezd hányni, vagy rosszabbodik a kedve, rohanj.
2010. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy vagytok?
2010. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de csak 7 hós és ráadásul tejérzékeny, csesssssze meg...

igen becsuktam a fürdőajtót. :(

mekkora hül.e vagyok!!!!!

semmi baja, itt játszik...

akkor felhívom az ügyeletet, hogy megkérdezzem őket.

nem hányt eddig, olyan sok nem kerülhetett a szájába tényleg, de akármennyi is méreg...

2010. nov. 10. 14:56
 6/19 anonim ***** válasza:
pontosan!irj hogy mit mondtak!
2010. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Hívtad az ügyeletet? Mit mondtak? Csak azért kérdem, hogy ha esetleg nálunk is megtörténik valami ilyesmi. Hogy van picid? NE PÁNIKOLJ!!!
2010. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

első meg 2. vagyok


nem is a domestos a baj mert lehet hogy tök kevés volt ami a kezére pláne a szájába került

de a wc kefe tartójában volt azzal meg a kaki is érintkezik az e coli baktériumtól meg olyan hányást hasmenést szed majd össze pár óra múllva hogy nacsak.


emiatt mondtam az ügyeletet!

2010. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

felhívtam az ügyeletet.

azt mondta a doki, hogy nem hiszi, hogy így ilyen formában, vizezve, baja lesz tőle.

kérdezte a kezei kiporosodtak-e, mondtam ,hogy nem, az sem, a szája környéke sem és belül a szája sem vörösebb. azt mondták, nem lesz baj, nyugodjak meg és csukjam be a fürdő ajtaját....

annyit kértek, hogyha hányna, akkor menjünk be és jó, ha teával itatom.

remélem nem lesz gond.

mindent elpakoltam már mindenhonnan, ami veszélyes, csak ezt az egyet nem. hát nem pont megtalálta?!

ezentúl még jobban fogok figyelni.

2010. nov. 10. 15:06
 10/19 A kérdező kommentje:
na, az e-colit ők nem is mondták a kaki miatt, de ha hányni fog, beviszem, mert azt ők mondták, hogy akkor vigyem be.
2010. nov. 10. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!