Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami ötletek hogy...

Van valami ötletek hogy csinálhatnám ezt meg házilag?

Figyelt kérdés
6 hónapos a lányom, most kezd már segítséggel ülni. Már félfekvő helyzetből emelgeti saját magát is. Az esti fürdésnél eddig a kis kádban fürdető fotelt használtunk, de mostanában abból is emelgeti magát, emiatt már nem élvezi úgy a fürdést. Ha kiveszem belőle és ültetem, akkor imádja, játszik sokat, de így nagyon nehéz tartani is, meg játszani is, meg locsolni is. Gondoltam veszek neki egy fürdető karikát, de az meg nem fér bele a kis kádba. Van valami ötletetek, hogy hogyan tudnám rögzíteni ülő helyzetben? Nincs ötletem. Segítsetek!
2010. nov. 6. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagykád? Miért nem abban fürdeted majd?
2010. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most 7 hónapos és 1 hónapja fürdik nagykádba,ő is szeret ülni segítséggel persze amit ugye nem szabadna,ezért próbálom is elkerülni de nehéz mert húzza fel magát.

De mi tartjuk a kezünkkel míg fürdik vagy egy törülközőre fektetjük azt szereti még...!

2010. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn ülve fürdetem a sajàt kis kàdjàban. A kezèbe adok vmit,amivel lefoglalja magàt, h ne nagyon ficànkoljon. Amikor popsit mosunk, akkor làbra àll (10,5 hòs), egyik kèzzel fogom, meg ö is kapaszkodik, masikkal mosom. Nem nehèz, meg lehet ezt is szokni!
2010. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 hósan kezdett el ülni a babánk, akkor kezdtünk a nagykádban fürdeni, de egyébként sem fért már el a kiskádban rendesen, de kb. 1 hét alatt biztosan ült, eleinte hasalt és hason forgolódott, de mostmár csak ül a vízben úgy játszik. Már fogni sem kell, de azért ott vagyok közvetlen mellette, nehogy megcsússzon, mert már fordult elő, mert időnként feláll. Vettünk alá csúszásgátló gumit.
2010. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fürödjön apával együtt! Apa fogja, te mosdatod pancsolsz neki játszik vele, majd kiveszed!
2010. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!