Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy én rontottam el...

Tudom, hogy én rontottam el az elaltatást, de hogy fordíthatnám vissza ezt a folyamatot a babámnál?

Figyelt kérdés
6hós és napközben csak ölben ringatva hajlandó elaludni,mióta megfordult3 hónapja.Szeretném ha magától megtanulna elaludni,de nem tudom,hogy csináljam.Ha berakom a helyére ,mert fáradt ,hogy aludjon,úgy üvölt,hogy már én is majdnem sírok és képes ezt fél óráig is csinálni.Mit tegyek,több mint 7kiló és már nagyon elegem van ebből az altatásból,ráadásul cxsak fél órát alszik egy huzamban.Van,hogy félórát ringatom,hogy egy felet aludjon.Kérlek segítsetek.Nem válik be nappal se4 a suttogó se az aludj jól gyermekem könyv szerinti tippek.JA mivel ilyen keveset alszik 2óránként aludnia kell,mert annyira aktív,hogy lefárasztja magát.
2009. jan. 8. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát sajnos szerintem előbb kellett volna a módszerekhez folyamodni. Most már elég nagy és rafinált, hogy kijátszon téged. De szerintem a sírás nem árt neki. Az enyémnek is az esti elalvása volt probléma. De 3 nap alatt helyre állt a rend. Egy kis tünemény egyébként és mindig jókedvűen ébred!

11 hetes anyuka

2009. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!mintha én írtam volna a kérdést!ugyanez a helyzet nálunk is.nálam ez bevált:reggel fél nyolckor kel.10 fele alszik ugy,hogy mellé fekszek,és simogatom,így 30percet.12kor ebéd,és utána 2-2és fél óra séta,egyből elalszik,de felkel 30pec múlva sajna,de!15pec múlva visszaalszik,és még ráhúz 1-1.5 órát.aztán fél ötkor altatom,nekem is fél óra és ez már csak ölbe megy nálunk is..ami megint 30perc.jó próbálkozást!
2009. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fontos hogy este puszi + mesélés után egyedül aludjon el. ha sír a hangodat használd. párnap sírdogálás + nyugtatgatás és helyre álll.nagy kítartást!
2009. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a nappali alvással vannak a gondok,este le tudom rakni.
2009. jan. 8. 21:14
 5/9 A kérdező kommentje:

az a gond,hogy nappal ezt nem tudom megcsinálni,mert azt hiszi játszás van ha otthagyom,ha nem megyek be üvölt

ma kb 40percet visított már annyira sírt,hogy én is majdnem sírtam

mikor bemegyek hozzá,mégjobban rázendít,de ott hagyni sírni meg nem akarom sokáig..vajon ez később javulni fog?

2009. jan. 8. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
nem fog javulni egyre rosszabb lesz, igaza van előttem is szólóknak sarkadra kell állni nem árt ha sír kicsit, max megnyugtatod s leteszed újra...vagy várj a legvégsőkig mikor már annyira fáradt lesz h ha lerakod kedve se lesz sírni...tényleg rafináltak nekem is elegem lett de jóval előbb...2 nap s minden oké lett...meg kell keményedni kicsit:)sok sikert
2009. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok,nekem is este gond nélkül alszik,hát ténleg azt tudod,hogy húzod az időt,nekem volt olyan,hogy a pelenkázón beájult.ha sír 4percenként bemész,és próbáld meg a kezedet rátenni az arcára,úgy,hogy ne lásson ki akezed alól,és szép lassan ,mikor már elaludt elvenni.nekünk ez bevált.Amugy átérzem,már néha én is kész vagyok
2009. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2009. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezt már olvastam..van ami bejött de 100%ban nem vált be.sztem anya függő.
2009. febr. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!