Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam? 2 hós,20-21...

Miben altassam? 2 hós,20-21 fok van éjszaka.

Figyelt kérdés

Most így alszik: h. ujjú body, h. ujjú rugdalozó, ujjatlan vékony hálózsák.

Van ujjatlan paplanos hálózsákunk is, ha azt adom rá, mit adjak alá?

Ti miben altatjátok babátokat hasonló hőmérsékletben?

Köszi!


2010. nov. 5. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi volt.

Én h. újjú body és úgy a hálózsák plusz pléd. sose fázott.

2010. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk 22,5 re van álltíva a termosz, és így alszik h ujju body, hálózsák, pléd, takaró, a szoba az elég hideg, én is fázok néha éjjel. mindíg így alszik.
2010. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ennyi idős a kislányom, és nálunk is kb ennyi a hőmérséklet.

Én rövid ujjú bodyban, hosszú ujjú polár hálózsákban, és takaróval altatom. De van, hogy csak a vékonyabbik hosszú ujjú hálózsákban és úgy sem fázik.

Én azért nem adok rá rugit, mert legalább éjjel érezze a lábacskáit milyen érzés mikor meztelenül egymáshoz érhet.

2010. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb nálunk is ennyi. Bár nem tudom milyen vastag az alvózsákja, de ha vékony akkor érdemes harisnyát is a lábára húzni, nehogy megfázzon.
2010. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Télen érdemes azért egy hosszú ujjú bodyban, rugdalózóban, s mivel 2 hónapos, ha úgy ítéled meg hogy hideg van, akár egy hálózsákba is altathatod. plusz pléd. Ha esetleg további praktikus öltöztetési tanácsokat akarsz még olvasni, akkor nemrég olvastam a Babaruha Kisokost, amelyben találhatsz ilyeneket is. [link]
2010. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a külön takaró, pléd pillanatok alatt lerúgásra kerül, álmában is, ezért leszoktunk róla. Hosszú ujjú, talpas pamut "pizsi rugi", rajta ujjatlan hálózsák, ebben alszik.
2010. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nyugodtan alszik, akkor nem fázik. Az én kisfiam februárban született, akárhogy beöltöztettem, jéghideg volt mindene. Csak velem aludt. Májusban leszokott róla. Akkor már nem fázott.
2010. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!