Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy oldja meg, hogy a...

Ki hogy oldja meg, hogy a baba ne keljen fel az ébresztőórára?

Figyelt kérdés

A férjem ugye megy dolgozni, legtöbbször megébred még a csörgés előtt, de ha nem, akkor fixen felkel a baba is fél 7-kor, pedig még aludna 1 órát...

És rohadt ideges tudok lenni miatta, mert általában előtte egy órával, másféllel szopizik mindig és simán aludna még egy csomót és én is ...


tegnapelőtt 07:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne lehetne valaki attól szülő amiért nem telik gyerekszobára egyből?

Ne viccelj már.

Gondolom neked is külön palotát építettek a születésedre 9-es.

Megsúgom, hogy én is a szüleimmel, sőtt a testvéremmel nőttem fel egy szobában aludva, mégsem lett semmi hátrányom belőle. Csak gratulálni tudok a nagyzolási mániádhoz. (Mert a válaszodból kiindulva nagyon így néz ki.)

tegnapelőtt 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan nem értem, hogy ezen az oldalon egy egyszerű kérdésből is mindig veszekedés van. 🙃
tegnapelőtt 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
11, na nehogy már nagyzolás legyen, hogy nem egy egyszobás lyukba vállal valaki gyereket.
tegnapelőtt 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés ez volt: "Ki hogy oldja meg, hogy a baba ne keljen fel az ébresztőórára?" Erre tökéletes válasz a smartwatch, a külön szoba és a rezgőre állított telefon is, 10
tegnapelőtt 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%

Ja, honnan francból szívjam ki, hogy nincs lehetőség külön szobára?

Tudni kell értelmesen, a tényekre szorítkozva fogalmazni.

Minden válasz rendben volt.

tegnapelőtt 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

De sok közötök van hozzá, ki hova teszi a gyerekét aludni :D

És ha ők így érzik biztonságosabbnak, hogy velük legyen egy szobában?! Menjetek már a francba,de komolyan!

Korán reggel már a rosszindulat árad némelyikőtökből!

tegnapelőtt 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

16


Semmi rosszindulat nincs a válaszokat, csupán totál logikusan említették a külön alvást, ha egyszer anyuci zavarja, hogy Mókuska felebred apuci ébresztőjére.

tegnapelőtt 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarok rosszindulatú lenni, de engem elképeszt, hogy a férjed ezt nem tudja egyedül kitalálni, hanem neked kell anonim oldalon "tippeket" kérni. Komolyan nem jutott eddig eszetekbe, hogy rezgőre tegye a telefonját a párna alá és kész?
tegnapelőtt 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek valami nagyon lágy és csendes ébresztője van, 99%-ban nem ébredünk fel rá. Kérd meg, hogy keressen ilyet, vagy csak rezgőn legyen a telefonja. Engem is zavarna, ha valami heavymetal ugrasztana ki max hangerőn az ágyból minden reggel úgy, hogy még picit pihenhetnék az éjszakai műszak után.

Nálunk szerencsére ilyen gond így nincs. A férjem simán kioson és elmegy dolgozni 6 körül. A nagyobb gyerkőc caplat be 7 táján, ha felébredt, ott meg nem opció, hogy nem kelek fel rá. :D Pedig a babánk általában akkor még aludna picit, de a nagytesóra többnyire ő is felkel és elindul a napi káosz.

Egyébként ha a férjem nagyon fáradt, brutálisan végig horkolja az éjszakát. Ez engem is zavar, ilyenkor meg szoktuk beszélni, hogy egy-két éjszakára átköltözik a leendő második gyerekszobába aludni, hogy mindenki pihenni tudjon. Ő is jobban alszik, ha nem ébred meg, amikor a babánk kel, mi is, ha nem horkol a fülünkbe. Ha kicsit pihentebb, visszacuccol és alszik csendben egy hétig. :D

tegnapelőtt 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%
Mindeközben a második kávém kavargatom, mert amióta gyerekem van (3 éve) egyszer nem állítottam ébresztőt, se férjem , mert örülünk, ha 6-ig alszik. 😂 Sokszor 5:30-kor kel. Ha valamiért ébresztő kéne, valami halk zenét raknék be.
tegnapelőtt 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!