Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért éreznek késztetést az...

Miért éreznek késztetést az idegenek, hogy a már járó baba kezét fogják?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy ez csak nálunk van így,de rém idegesítő.Kislányom 15 hónapos,nagyon szeret kint sétálni. Kb minden második 40 és 80 év közötti nő odajön és nyújtja az ujját,hogy "gyere velem haza" meg "gyere sétáljunk".Annyira gyűlölöm,de mivel a babám nem barátkozik könnyen,ezért sosem fogja meg a kezüket,így nem is kellett szólnom semmiért.Na tegnap az egyik ilyen öreg kezét megfogta és sétált vele.Én meg annyira felhúztam magam,hogy szólni sem mertem,mert féltem hogy nem lennék túl udvarias,bántani meg nem akarok senkit.Nem az a bajom,hogy elkap valamit,hanem nem szeretném,ha vadidegenekkel elmenne.Mit lehet ilynkor mondani,hogy ne bántsam meg az öregeket?Ti jártatok már így?
2010. nov. 4. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

22.28-as vagyok.

ez jó, drága szívem, aranyos lehetett :))

2010. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!