Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen lehet a földre...

Hány hetesen lehet a földre lerakni a babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy a babákat mikortól lehet/kell földre tenni? Nyilván nem a csupasz földre értem hanem szőnyegre vagy játékszőnyegre stb. Van valami könyv esetleg hogy mikor mit lehet?


Köszönöm szépen előre is!


ma 08:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent nem kell ahhoz a fold, hogy emelje a fejet. :D

Az mar optimalis esetben megtortenik akkor is, ha a kezedben vagy a mellkasodon tartod.

De nyilvan a szabad mozgas kell, szoval jo ha leteszed a babat, csak azert irom, mert annyira nem kell az elejen erre rafeszulni.

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lerakhatod, nincs rá szabály...
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lerakhatod bármikor, én pl 2 hetesen raktam le egy puha játszószőnyegre, majd 3 hósan vettem neki egy hatalmas habtapit és azon játszik. 8hós
ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bármikor. Nekem csak karban/hurciban szeretett lenni, de 1 hónapos korától járt hozzánk gyógytornász. Az ő javaslatára naponta többször pár percre le kellett tennem. Átmozgattam+hasaltattam. Nem örült akkor még neki 😁 de így hamar javult a laza izomzata.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!