Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cukkinit hogyan készititek...

A cukkinit hogyan készititek párolva vagy főzve?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hirtelen sütve.
2010. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a babámnak pároltam...
2010. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En megparolom a kisfiamnak, parolas kozban radobok egy keves sotartalmu zoldfuszeres kockat. Ettol lesz egy kis ize. Aztan villaval osszenyomkodom (8 honapos koraig turmixoltam). Reszelek sajtot a tetejere es mikroba 30 masodperc alatt kicsit megolvasztom de van, hogy magatol elolvad rajta ha eleg meleg a cukkini. Vagy bele keverek egy kocka sajtot. Imadja a babam. Csirkehusit is szoktam vagni bele de van, hogy csak siman sajtosan adom neki. 9 honapos a kisfiam.
2010. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi épp ma ezt esszük ebédre: kb.: 1 csirkemellet apróra vágok pici olivaolajon megpirítom , picit megsózom majd dobok rá egy kicsi cukkinit csíkokra vágva, kaprot majd jól összefőzőm, ha kell pici vizet öntök rá. Hagyom had főljön puhára, közben egy natúr joghurtot egy gerezd áttört fokhagymát és egy mokkáskanál keményítőt összekeverek és behabarom vele a cukkinis csirkét. Ma párolt vegyes zöldséggel lesz de jó rizzsel is vagy kölessel:-)
2010. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!