Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babátoknak...

Egy év körüli babátoknak milyen játékai vannak amit szeret is?

Figyelt kérdés
Szerintem megunta amik vannak ezért gondoltam kéne neki vegyek egy pár újat. Összeileszgetős poharakra gondoltam például. Milyen az a zenélő mesekönyv? Van valakinek?
2010. nov. 3. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az összeillesztgetős pohár szerintem nagyon jó. Amennyire én nem láttam benne fantáziát, a lányom annál jobban szereti. A kádban állandóan azokkal játszik, öntögeti belőle a vizet.

Nagyon sokmindent lehet venni, pl húzogatós kerekes játékok, vagy tologatós fa lepke (20-30 éve is nagy sláger volt) labda, megablock kockák. Az én lányom pl nagyon szereti a hintát, ami hasonló mint a hintaló csak műanyagból van. Neki Thomas mozdonyos van.

2010. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sosem unjuk meg a szétnyithatós mesekönyveket. A kádban öntözgetős vízilovakkal játszunk. A többi játék csak rövid időre köti le, inkább dobozok, lavór, csipeszek, madzagok.
2010. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zenélő mesekönyvünk nekünk van, a Lidlben vettük. Minden oldalhoz tartozik egy gomb, amit a lapok mellett kell megnyomni, és hangot adnak. Van egy hercegnősünk, aminek taps, lódobogás-nyerítés, harsona, madárcsicsergés, zenerészlet, stb. hangok vannak, és van egy másik könyv, ami építkezéses témájú, annak meg mindenféle markoló, traktor, csörlő, betonkeverő, kalapács, ilyesmi hangjai vannak. Kisfiam szereti nyomkodni a gombjait.

Ezen kívül vettem neki egymásba illeszthető színes műanyag poharakat (tesco), és felmatricáztam őket, ezeket is rakosgatja. Kapott egy zenélő kulcstartót, és egy távirányítót, ezeknek is nyomkodja a gombjait, a zenékre pedig táncol. :)

Van egy tologatós békája (mint a csattogós lepkék, csak ennek golyók vannak az oldalán, és ahogy tolod, körbe-körbe mennek a fagolyók jó hangosan).

És most a legnagyobb sláger: vettem neki a tescoban egy takarító szettet, amiben van egy kis seprű lapáttal, egy felmosófa (műanyag persze), és egy rendes nyeles seprű. Egész nap ezekkel rohangál le-fel a lakásban. :)

2010. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!