Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak most 15...

Milyen játékai vannak most 15 hó körüli babátoknak?

Figyelt kérdés

Szeretnék érdeklődni, és összehasonlítani a mi készletünkkel. :)

Bár nincs olyan sok...


2010. okt. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem fiam van, tehát:

dömper (hatalmas), traktor, markológép, kukás autó, plüss kutya(életnagyságú, ezt imádja), zenélő, forgó akármi, nem tudom mi az, de világít is és lehet golyócskákat húzogatni rajta, ugatós, húzható műanyag kutya, labdák, kis motor (bent használja a lakásban), fa kirakó (állatos), könyvek (mostanában nagyon el kezdte érdekelni, h.mi van benne, mutogatja az állatokat végig kell sorolni naponta 20*:-)), meg egy csomó plüss állatka. Azokat bepakolja a dömperbe és ezerrel száguld a lakáson keresztül:-D Hja, vannak még egymásba rakható kockák is, de abba legtöbbször ruha csipesz kerül:-)

15 hónapos múlt 4-én

Nektek mik vannak?

2010. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisautók, zongora, éneklő meséskönyv, csörgők, formabedobó, fa építőkocka, műanyag építőjáték, maci, tanuló kutya, egyéb plüss jószágok, 2-3 keménylapos könyv, labda, homokozókészlet, dömper, kismotor (ez még csak dísz).
2010. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a zsáknyi építő kockáját el is felejtettem, pedig szereti össze nyomkodni a darabokat:-)
2010. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
zenélő mesekönyv, + olyanok amik nem zenélnek, járássegítő, egymásba rakható formák, lakásban használható motor, 2 életnagyságú plüss, + most jött egy beszélő Elmo! (ugyanis Elmo függő), fisher price mókakocka hozzávaló zenélő farmmal, ugyanez csak elefánttal, gurulós játékok (autók, zebra)Ezek nem érdeklik. És most kapott egy játszósátrat tele műanyag golyókkal..
2010. okt. 20. 15:11
 5/8 A kérdező kommentje:

ja, és most rendeltem egy formabedobó kulcsos chicco játékot.


Bár lehet hogy a formabedobóhoz még kicsi.

2010. okt. 20. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Dömper, tricikli,motor, rugós hinta, síma hinta, autók, traktorok,ez most a nyerő, sátor, formabedobók, könyvek, beszélős könyv.labdák, építőkockák csttogós lepke, tanuló ktyus, hintaló,fakirakó, egymásra rakhatógyűrük(torony)és poharak,plüssök,ugrálólabda,járássegítő,bevásárló kocsi, homokozó szett, csúzda.talicska, kézségfejlesztő fa játék,amin húzogatni lehet golyókat,xilofonozni lehet,telefon,nyomogatós,zenélős laptop,többségét örököltük.
2010. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

FP sütifaló, csillagtorony, tanuló kutya, tanulótelefon, csiga, teknőc, húzható elefánt. Simba játékcenter kocka vagy mi a neve, simba fonalhajú gumifejű babák. A többit már eladtam, kinőtte :)

Bruin játszóasztalka sok zenélő mozgó bigyóval. Órákig elvan vele. Big bobby my little pony hintaló, ugrálós lovacska, bogyóhúzogató, fa formaillesztők. Egy hatalmas tároló csurig építőkockával van fa színes és van műanyag is, imád építeni és rombolni. Többszáz darab, szinte beteríti a szobát...na ez esténként nem nagy öröm.

Nagy rakat Fifi játék: babák, autó, terepasztalka mini házakkal és babákkal, kártyák, babaházak. Fifi fan a lányom :) csak a babákat és a kártyákat kapta meg, a többit ha nagyobb lesz. (mind ebayes, itthoni ár töredékéért vettem)

Utcai játékok kismotor, tricikli (fém vázas gumi kerekű), hinta, homokozó, medence, és apukáméktól a születésnapjára fog kapni egy pedálos autót én már láttam :)

A szokásos plüss hegyek vannak még amit tőlem "örökölt".


Leírva soknak tűnik, pedig nem az. Két polcon elfér. Mesekönyve, lapozgatója sokkal több van, már most kéri esténként a mesét.

2010. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Visszaolvasva nálunk is kimaradt ez az.

Pl esténként szereti forgatni a zenélős könyvét. Hagyom, mert lemosható, és legalább elvan vacsora közben is. Apával együtt éneklik a dalokat :D


De inkább nem is írok többet...lassan szanálni kéne megint. A járássegítőjét már ezer éve eladtam, de még van pár dolog amit már nem használ. (rugós hinta, simba zenélős telefon, stb)

2010. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!