Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi segít a hasfájáson?

Mi segít a hasfájáson?

Figyelt kérdés

Nem alszunk éjjel, és én már nem bírom. Kb.1héten egyszer megszán és alszunk, de nekem az kevés. Ezt se értem amúgy, akkor nem fáj a hasa?🤔 Szerintem a hasfájás csak egy része. Lehet, hogy úgy indul, de később már túl fáradt, az is a baj. Ugyanis nappal se alszik. Kizárólag babakocsiban séta alatt, meg szoptatás helyett. Tehát az nem megoldás, hogy alszom vele nappal. Az elsőnél egyértelmű, a másodiknál, meg ébresztenem kell, máshogy nem eszik és ahogy leveszem üvölt, mert éhes. Ahogy jön az este, ez is változik. Akkor már evés közben se csukja be a szemét, nehogy véletlenül elaludjon. Az éjszaka úgy telik, hogy 2 üvöltés között, amíg erőt gyűjt, elnézelődik a sötét szobában.

Semmi nem segít. Eddig Espumisant kapott, most akarok váltani Biogaiara. Rajtam kicsit megnyugszik, de azon túl, hogy én úgy nem tudok aludni ott se tart örökké a nyugalom, pár perc múlva üvölt ott is.

Mit csináljak még? Ha olvasnám, nem hinném el, hogy egy ekkora baba tényleg ennyit alszik. Simán fent van folyamatosan 8 órát is. 4hetes.



tegnap 11:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a pocakfájás ilyen durva dolog. Mi is végigzongoráztuk az összes csodaszert mind a 2-vel, de szigorúan megvárták a 3 hónapos kort, csak utána csillapodott. Aztán kezdtük a fogzást, de ez már más téma. Én éjjel néha úgy aludtam, hogy a picike a cicimen volt miközben az oldalamon feküdtem, az ágy másik oldalán ugye a férjem, így leesni nem tudott. Kicsit kitámasztottam a hátát, hogy ne dőljön el és gyönyörűen szunyókált így 1-2 órát. A másik megváltás nálunk a cumi volt, az első fiunkkal nagyon keveset aludtunk, a másodiknál kipróbáltuk a cumit (nem voltam odáig az ötlettől, de gondoltam inkább ez, mint az állandó idegbaj), na azzal nagyon jól alszik és éjjel is max vissza kell neki adni, nem kell külön altatni, mint az elsőt kellett.

Esetleg apuka/nagymama/barátnő nem tud bevállalni nappal egy babakocsizást, amíg te alszol?

tegnap 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!