Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos leesett a kanapéról?

15hónapos leesett a kanapéról?

Figyelt kérdés
Leesett a kislányom a kanapéról.picit elharapta a száját meg az egyik orrlyuka véres volt de konkrétan nem folyt az orrából vér. Szerintetek lehet valami komolyabb baja?
szept. 16. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fejét beütötte? Agyrázkódás jeleit figyeld, füle vérzik-e, hirtelen aluszékonyság, ájulás, hányás.

A vér az orrára nem a szájáról került oda?

szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem a szájáról került oda.

Pont azért vagyok ennyire ideges mert ő ilyenkor már alapból aludni szokott. Tehát már most is alszik úgy mint minden este.. és így nem tudom hogy figyelgessem. Az eset pedig 1 óràja volt

szept. 16. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos, és most esett le először a kanapéról, előtte sosem volt hasonló? Szerencsés vagy😀😀 amúgy nem hinném, hogy ettől lenne bármi komolyabb baja, nem pici már annyira.
szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt gondolom, mint az előttem válaszoló, az a csoda, hogy eddig nem esett le 🤣

Valószínüleg semmi baja, ne idegeskedj. 😊

szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.még azért nem vagyok nyugodt
szept. 16. 22:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!