Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindjárt egy éves gyerkőc...

Mindjárt egy éves gyerkőc hangos morgással, nyöszögéssel altassa magát. Édes, imádom. De mostanában akkor is így csinál néha ha sétálunk az utcán. Nem akarom leszoktatni és gátolni se benne. Csak kíváncsi lennék másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

szept. 6. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Altatja -igy irjak


Persze, masnal is van ilyen.

szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Persze, nyugi. Sok baba csinálja.


1# azt hiszem ez nem nyelvtanóra, vagy helyesírási verseny. De ha már nem tudtad szó nélkül hagyni a dolgokat, akkor én sem, előre is elnézést. Az ékezetek is fontosak ám, ha már helyes írás! Ezt te se feledd!

szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is aggódtam, bölcsiben majd hogy alszanak el tőle a többiek😅. Az utcán is csinálta, mikor séta közben altatta magát. Mára kinőtte, 15 hós. Szerintem cuki volt🥰
szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!