Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok felétek, hogy ti mikortól kezdtétek el élvezni, úgy igazán az anyaságot ? 4 hónapos a babám de valahogy még nincs meg ez a“jaj de imádok anyának lenni”érzés. Picit várom, hogy nagyobb legyen, és többmindent tudjunk csinálni

Figyelt kérdés

szept. 2. 09:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Le leszek pontozva: az elejétől élvezem, imádom a gyerekem és az anyaságot. Igazán nehéz csak az első egy hónap volt, de az is inkább fizikailag, amíg felepultem császár után. Nyilván az anya szerepbe is bele kellett jönni, de sosem volt olyan időszak, mióta megszületett, amikor azt mondtam volna, hogy "én ezt nem akarom, nem szeretem". 10,5 hónapos.
szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De jó neked 11, vagy mázlid van, és tudsz aludni, mert nyugodtabb típus a gyereked, vagy olyanok a gondolataid az anyaságról, amik segítik, hogy így érezz.
szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12# eleinte tündéri alvó volt a fiam, most pár hónapja alig vannak jó éjszakák. Ez nehéz nyilván, de mindennel együtt imádom az egészet :)
szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Soha, ezt nem tudom hogy lehet élvezni. Kínlódás az egész.
szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!