Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az gond ha a kisfiam nem...

Az gond ha a kisfiam nem szereti az ételt melegen?

Figyelt kérdés
A tápszerrel is ezt csinálta mindig is, az előírt hőmérsékleten nem ette meg, csak langyosan. Már 1 éves, az ételt is kb szobahőmérsékleten szereti, éppenhogy nem hidegen.
aug. 30. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Olyat is ismerek aki az üveges babakaját megette de a házit nem , akkor az is szenzoros vagy mi? Komolyan mondom nem volt ennyi baromság annó mégis felnöttünk.
aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Egyébként én felnőttként is hasonló vagyok mint ő, amikor kihül az étel és állt egy kicsit kint, olyan hőmérsékleten szeretem. Aggódtam amiatt, hogy ilyen kicsi korban gondot okozhat ez, de elengedem. Amúgy sem erőszakolhatom rá, éppen nem sír de a kezem eltolja ha “ideális” hőmérsékletű az étel.
aug. 31. 01:10
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik gyerekem nekem is hidegen/langyosan szeret mindent. Sokszor hűtőből kiveszem, nem engedi megmelegíteni.

Jó ez a kérdés, legalább látom, hogy többen is ugyanígy vannak vele. :)

aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!