Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippek együtt alvásra? Nem...

Tippek együtt alvásra? Nem férünk el. (Babaöböl, matrac, új agy?)

Figyelt kérdés

8 hós babám beszokott közénk az ágyba, de nem férünk el.


Opciók:

- veszünk nagyobb ágyat

- kidobjuk a jelenlegit, a mi és az ő matracaval lekoltozunk a földre

- babaöböl?


Az a baj, hogy már régóta all, és abból szerintem kiesne. Elég magas agyunk van.


Valójában én elég rosszul alszom, mindig nézem, hogy rendben van-e. Nekem nsgy nyugodtsagot adott a legzesfigyelo. Lehet q legzesfigyelo miatt a föld lenne a legjobb megoldas, ott tudnank szeparalni, ugyanakkor nem vagyunk ilyen puritanok.

Van esetleg ötlete valakinek?


aug. 23. 10:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

En alszom csak a kisfiammal, nekunk egyutt harman nem volt jo sehogy, zavartuk egymast.

A szobajaban van egy 140x200-as padloagy, 9 honapos kora ota, azon alszunk.

aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, legzesfigyelot igy sehogy nem tudsz hasznalni, nem lesz jo. Ezt akkor el kell engedni.
aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Van pelusra csíptethető légzésfigyelő is, 8 hónaposan talán már nem kell éjszaka annyit cserélni a pelenkát, hogy gondot okozzon. Kérdés, hogy a babának ez mennyire kényelmes, de szerintem ez még megérhet egy próbát.


Nekünk egyébként babaöböl van. Lassan 4 éve nyúzzuk, a kisebbik gyerkőc is már hamarosan 2 éves lesz, de még mindig abban alszik éjszaka :D A nagy meg 4 éves, ő elvan közöttünk csillagpózban. De részben emiatt vettünk egy hatalmas ágyat (185x200), mert mi is együttalvósok vagyunk, így viszonylag kényelmes. Még egyik gyerek sem esett ki belőle, hiába álltak fel, főleg ha annyira éberen alszol (én is), akkor azonnal oda tudsz kapni és le tudod ültetni. Az én gyerekeim is szerettek felállni benne pedig, de valahogy hamar megtanulták, hogyan lehet ezt viszonylag biztonságosan csinálni. Azóta persze elfelejtették, mert most meg ezerrel ugrálnak az ágyon, de hát na, már nem is 8 hónapos egyik sem :D

aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Rakd külön kiságyba.Eleve be se szoktattam volna a nagyágyba..
aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Minden csalad csinalja ugy, ahogy nekik jo ☺️

Kar ezert vagy azert beszolni. Nyilvan nem veletlen, ha valaki egyutt alszik a babajaval, elhihetitek.

aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat az ágyhoz rögzíthető kis ágyra.


Földön matracon alvás hosszú távon nem javasolt, mert hamar penészes lesz a matrac, hacsak nem támasztod minden egyes nap a falhoz szellőzni... Ráadásul jobban porosodik és atkásodik a földön. Ha a matrac nincs 20 cm vastag, a derekatok is meg fog fájdulni a földön alvástól.


Vannak kultúrák, ahol a földön alszanak matracon, de ott nagyon figyelnek a napi matrac szellőztetésre is.

aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiságyat toltam a mi ágyunkoz ugy hogy levettük az egyik oldalon a rácsot.
aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez jó, csak lent van már a kisagy, mert nagy baba
szept. 13. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!