Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippek együtt alvásra? Nem...

Tippek együtt alvásra? Nem férünk el. (Babaöböl, matrac, új agy?)

Figyelt kérdés

8 hós babám beszokott közénk az ágyba, de nem férünk el.


Opciók:

- veszünk nagyobb ágyat

- kidobjuk a jelenlegit, a mi és az ő matracaval lekoltozunk a földre

- babaöböl?


Az a baj, hogy már régóta all, és abból szerintem kiesne. Elég magas agyunk van.


Valójában én elég rosszul alszom, mindig nézem, hogy rendben van-e. Nekem nsgy nyugodtsagot adott a legzesfigyelo. Lehet q legzesfigyelo miatt a föld lenne a legjobb megoldas, ott tudnank szeparalni, ugyanakkor nem vagyunk ilyen puritanok.

Van esetleg ötlete valakinek?


aug. 23. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Kiságy, babaágy.
aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Kiságy?
aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy hogyan alszunk együtt? Ez lenne a lényeg. Ha a kisagyat felemelem az agyunk szintjére, amit nem tudom hogy lehet megoldani, mert a matracunk eléggé supped, akkor is mivel áll már a baba, kieshet így.
aug. 23. 10:51
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Akkor inkább egy nagy (vagy kettő) matraccal leköltöznék a földre ha van annyi hely. Férjed is szeretne a gyerekkel együtt aludni vagy csak te erőlteted?
aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem eroltetek semmit, ne aggódj. Oké. :)
aug. 23. 10:58
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A kiságynak van rácsa vagy ha ifi ágy leesés gátlót vesztek rá és úgy tolod magad mellé (bár ott kehet túl vastag a matrac a légzésfigyelőnek).


Ha légzésfigyelőt akarsz akkor a kiságy a legjobb opció. Ha nem ragaszkodsz a légzésfigyelőhöz akkor ti tudjátok nektek melyik fér bele anyagiakba két új matrac vagy egy új óriás ágy. Kényelem szempontjából szerintem édes mindegy, ha nincs köztetek rács vagy valami ígyis úgyis kényelmetlen lesz sőt ahogy járni kezd és érik tovább az idegrendszere csak még rosszabb. Mi csak utazáskor aludtunk együtt, de 1 éves kora után a férjem aki amúgy imádott vele aludni is azt mondta hogy na ezt többet nem.

aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Lehetne kiságyba szoktatni. Vagy 3-6 éves korában is majd együtt akartok aludni? A babának nem is jó az egy ágyban alvás, veszélyes is. Ettől még lehettek egy szobában, lehet a közeletekben.
aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Amíg nem aludt velünk 10-30-60 percenként ébredt. Azóta kb. 2-3x 1 éjjel. 3 hete alszik velünk. Én nem bírok tovább ennyit ebredni. A kérdés nem erre vonatkozott, köszönöm, nem kérek több tanácsot


Akik a kérdésre válaszoltak, nekik köszönöm

aug. 23. 11:08
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha legzesfigyelot akarsz akkor mindenképpen külön kell aludjon, mert ha ti is az ágyon vagytok a ti legzeseteket is figyeli és nem tud beriasztani ha probléma van a baba legzesevel. Rácsos kiságy a legjobb. Mi odatoltuk a mi ágyunk mellé.
aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp együtt szeretnél aludni, akkor van ágyhoz rögzíthető kis ágy.
aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!