Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én osztom be két gyerek...

Csak én osztom be két gyerek mellett ennyire rosszul az időmet?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van. Egyik 6 éves, másik 9 honapos.

A nap végére úgy érzem magam, mint akin átment egy vonat.

Férjem napközben dolgozik.

Egyszerűen lehetetlen küldetésnek érzem, hogy a ház is mindig tiszta legyen, kaja, minden legyen itthon, a gyerekek minden igénye ki legyen elégítve stb. Emellett van egy vállalkozásom is, amit most nem sok ügyféllel, de szintén viszek.

Semmi szabadidő nincs.

Segitsegunk szintén semmi.

Úgy érzem egy mokuskerék az egész.

Sokszor olyan düh van bennem, hogy robbanok a semmin.

Csak én vagyok így ezzel?


aug. 19. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem CSAK A TE feladatod.

A te munkád a gyerekek ellátása, meg a vállalkozásod.

A férjed a munkahelyén doglozik nap közben.

A takarítás, fözés, mosás, stb ez után jön, beszéljétek meg, hogy osztjátok fel egymás között.


Csak akkor kellene ezt is neked megcsinálni, ha háztartásbeli vagy, aki nem gyerekeket gondoz és nem dolgozik a saját vállalkozásában, neked nem napi 20 óra munkaidöt kell teljesíteni!

aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Olyan, mintha rólam írtál volna.


3,5 éves és 1,5 éves gyerek, még mindketten itthon, mellettük esténként, mikor elaludtak, dolgozom.


A férjem alkalmazott, reggel elmegy, délután 5-6, mire hazaért, mert a városban ő intézi a dolgokat, bevásárol, satöbbi, itthon meg igyekszem főzni, takarítani, a gyerekeket ellátni, hogy este ne ezzel kelljen már foglalkozni, hanem nyugodtan együtt lehessünk.


Kivagyok most, mélyponton. Várom, hogy a nagy menjen oviba.

aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha mindenképp dolgoznod kell, akkor add a kicsit bölcsibe. Most úgy tűnhet, hogy pici még hozzá, de mindenki jobban járna. Te nyugodtan tudsz dolgozni és el tudod végezni a házimunkát. A gyerek pedig megkapja a kellő törődést és senki nem lesz idegbeteg.
aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
3-as, nem mindenhol van annyi férőhely, nálunk pl. nincs.
aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 3 évesem és 8 hónaposom van. Én most vagyok egy mélyponton. Intézek mindent, de csak, mint egy robot. Várom az ovit, mert nincs már miből erőt merítenem és ez senkinek nem jó.
aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Be kell osztani a pároddal a tennivalókat. Az én férjem is azt mondta hogy oh itthon vagyok mindenre van időm, ne sírjak, 1 napra elmentem na megtudta mennyire van nekem idöm mindenre.. Azóta rengeteget segít..
aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Kell szerezni babyszittert. Már az is segítség, ha nap közben kicsit tudsz haladni a könyveléssel, amíg a szitter játszik a picivel. Legalább este nem kell a gép felett görnyedned.
aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Hányféle módon fogsz még önigazolást keresni? Amíg gyakorira írsz ki naponta kérdést ugyanarról, mást is csinálhatnál. (Előző kérdésedből kimaradt a vállalkozás.)
aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!