Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap reggel óta nem kaksizot...

Tegnap reggel óta nem kaksizott a 7 hetes fiam! Merjek lázmérőzni vagy kúpozni? Nagyon szenved! Nem tud enni sem!

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni, bár én langyos cukrozott kamilla teával próbálkoznék vagy 20 csepp espumisannal!


Jobbulást neki :(

2009. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nállunk is előfordult,szerintem nyugodtan én akkor adtam egy negyed kúpot amikor a lázmérő nem segitett.
2009. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Infacolt is adagolom neki de semmi!:(
2009. jan. 6. 21:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!:(
2009. jan. 6. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Meleg olajos hasmasszázs vagy 1 teáskanál napraforgó-paraffin vagy oliva olajat itatni vele vagy Leavolac szirup.
2009. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a negyed kúpot javaslom. a kamilla az én babámat meghajtotta, a kúp pedig kíméletes volt.

de! hátha elég, ha nedves törlőkendővel picit maszírkázod a végbél környékét. ez kevesebb inger, mint a hőmérő, lehet ez is elég, hogy kiváltsa az üritési reflexet. nálunk leginkább ez jött be. ha nagyon bekeményedett, akkor jött a kúp.

sok sikert, szegénykém. sajnos mi hetekig voltunk így..

2009. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a negyed kúpot próbáltam!Be sem ért rendesen és már jött is neki!El sem tudott neki olvadni!De hajnal 1:00kor hagyta abba a sírást.Pedig nem sírós baba.Minden tanácsot megfogadok és kipróbálok!Legalább kitapasztaljuk,h.meik a jobb!
2009. jan. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!