Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés. Megnéznétek...

Babakocsi kérdés. Megnéznétek nekem?

Figyelt kérdés

Azt írják két irányból tolható, nekem főleg a sportrész kétirányú tolhatósága lenne fontos.

Mennyire könnyű? váz 4kg azt látom.

Ha ismeritek leírnátok róla a tapasztalatot? Köszi szépen


[link]


2010. nov. 1. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de így a kép alapján nem látni, hogy hogyan fordítható át a tolókar. Olyan, mintha csak 1 irányból lehetne tolni.
2010. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet fordítani, csak nem a tolókart hanem magát az ülés-fekvős testet.
2010. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magát sport részt lehet felszerelni mindkét irányból!Szerintem egy nagyon jó kis kocsi!
2010. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehet két irányból tolni. Más weboldalakon, ahol árulják, ezt nem írják. Csak olyan kép van, hogy szemből van betéve a mózeskosár, így nincs háttal a gyerek. Sehol se írják, hogy a sportrész átfordítható. Amúgy az ára jó, mindenhol vagy 20.000-rel drágább.
2010. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem hívd fel ezt a boltot, mintha érdeklődnél és kérdezd meg.

2010. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt sokkal több kép van róla, de egyiken sincs átfordítva a kar, se az ülés.

[link]

2010. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó árba van...és desingos..
2010. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
KÖszi, holnap fel is hívom, mert szerintem is jól néz ki, meg az ára is jó. Valahogy sehogy nem tudom most elképzelni azt hogy két irányból tolható, vagy hogy az ülés forgtható,de holnap okosabb leszek, majd megírom ha gondoljátok mi volt... Köszi
2010. nov. 1. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd meg, jó áron van, könnyű jó kus kocsinak tűnik.

A hordozót mózest úgy tolod hogy feléd néz a baba, de a sport rész nem gondd hogy nem feléd néz benne a baba, mert mir. 6 hónapos lesz tud ülni, abban fogod sétálni, már nem rád lesz kiváncsi hanem a világra, és jó ha kifele lát, nem kell neki oldalra néznie hogy lássa az állatokat kocsikat stb. Sétá közben, hanem belát mindent! Szerintem nem fontos hogy mind két irányból tolható legyen! Ez így jó ahogy van!

2010. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem tolható mindkét irányból, de más boltnál és kocsinál is láttam már, hogy szemrebbenés nélkül beírják, hogy átfordítható a tolókar, közben persze nem.


Szerintem nagyon praktikus az átfordítható tolókar, nekünk ilyen babakocsink volt (Bugaboo Frog) és sokszor használtuk ezt a lehetőséget (nem kellett napernyővel variálni mert mindig árnyékban maradt a baba és ha a nagy kerekek vannak elöl, bármilyen terepen elment a kocsi, még erdőben is).

2010. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!