Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény a Darinka női névről?

Vélemény a Darinka női névről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik,szerintetek milyen? Nektek mi a kedvenc fiú ill. lány nevetek?
2010. nov. 1. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most hallom először, de aranyos, tetszik!

Az én kedvenceim: Péter, Áron, Kata, Réka

2010. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az egyik kislányt is igy hivták és mindig azt mondták neki a többiet hogy Darinka ManDarinka
2010. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, barátnőm testvérét hívják Darinkának. nem új név, mert ő is már 30-on felül jár!:)

persze ezt is lehet csúfolni, mint kb. minden nevet.

viszont a vezetéknévtől is függ szerintem, fontos, hogy jó hangzása legyen a teljes névnek is.

nekem egyébként a Krisztián, Rajmund, Olivér, Marcell, Noémi, Eszter, Abigél nevek tetszenek!

2010. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Darinka szerb-horvát női név. Nem becézés. Egyébként nekem tetszik.
2010. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó. Most, hogy írtad a Darinkát, eszembe jutott, hogy van felénk egy fogorvos, őt meg Delinkének hívják.
2010. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

engem is Darinkának hívnak,és nagyon sokáig nem szerettem a nevem,mert soha senki nem értette,h Darinka és nem Dorinka :D ez most is így van,viszont már megszerettem :)

(15/L)

2011. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!