Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan legyek türelmesebb?

Hogyan legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés

Nagylányom 6 éves, a pici 8 hónapos.

Semmi segítség nincs, csak ketten vagyunk a férjemmel.

6 éve sehol nem voltunk ketten, a szabadidő is nulla.

Úgy érzem teljesen kimerültem.

Ma 45 perces altatás közben már orditottam a 8 hónapos gyerekkel, hogy aludjon már..

Jól megijedt szegény.

Most meg romokban vagyok.

Nagyobbik lányom kemény dió, nagyon akaratos. Minden nap kihívás.

Egyre jobban kimerültnek érzem magam érzelmileg.

Sőt inkább azt mondanám, hogy hisztis, idegbeteg vagyok.. nem tudom sokszor kontrollálni magam, kiabálok..

Hajnalban kelunk, este meg már mire mindkét gyerek alszik, teljesen hullák vagyunk.

Csak én vagyok ekkora önző, türelmetlen anya vagy más is él meg ilyet?


júl. 23. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem vállalok második gyereket. Mert tudom előre, hiába csak 1 éves a kislányom hogy idegileg egy roncs lennék és nem bírnám.Nem mindenkinek való 2 gyerek, na nekem biztosan nem.
júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy önző,fáradt vagy. Nem türelem kell hanem pihenés.

Pontosan ezért van csak egy gyerekem. Még csak másfél éves,és hiába imádom,nekem is nulla a segítség,én most most érzem a kiegest. A nap fenypontja ha a férjem ötkor hazajön. Ha kiküldetése van,pár nap és keresztre fezsulok. Várom hogy húsz hónapos legyen,megy bölcsibe én meg dolgozni. Nincsenek illúzióim,hogy betegség meg stb se legalább részben visszakap az életen. Nem a munka hiányzik amúgy,de pl egy könyvet nem tudtam a kezembe venni születése óta,maximum gyereknevelés könyveket,de újabban ettől is idegbe jövök,mert az nyilván nem pihenés,én meg végre regényeket is plvasnek..de hát nincs kapacitásom,sokszor ajulok az ágyba,vagy választhatók hogy alszok vagy olvasok...

Valami szülés utáni fogamzásgátlót szedtel,igaz? Nekem is azt ajánlattal a nogyogyasz,nem jut eszembe a neve,de sokan esznek teherbe mellette

Mrgirhatnad amúgy mi az a védekezés,ami mellett terhes lettél,már csak azért is,hogy tanuljunk belőle.

(Mi se a tuti védekezést csináljuk amúgy,megszakitasos,de idestova 15 éve működött. )

júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na kb ugyanezt érzem amit leírtál 12es.

#11

júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mirena spirál mellett estem teherbe.

Sosem bíztam a véletlenre.

De egy percig sem bánom.

12-es válaszoló, mintha az én helyzetemet írtad volna le. Ugyanígy vagyok az olvasással.

Este úgy olvasnék, de ha nem fekszem le..korán lesz az a hajnal..

júl. 23. 20:52
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
En pont ezert nem akarok meg egyet 6 eves ADHD s kislanyom van. Meg 1x se a babas korszakot se semmit nem kezdek ujra. Nekem se volt enidom, mondjuk ott az apjaval is bajok voltak. O nem akart jonni sehova.
júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!