Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri vezetéknévhez ti milyen...

Győri vezetéknévhez ti milyen lánynevet adnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván nagyon sok lánynév van és ahány ember annyi ízlés de mégis érdekelne, hogy ki milyen lányneveket adna a Győri vezetéknévhez. Akár többet is írhattok, meg értelemszerűen nem az itteni válaszok alapján szavaztatom meg a nevet, csupán kíváncsi vagyok és unaloműzés :). Még annyi, hogy mindenképp ki kell szűrni az i betűvel kezdődő neveket, hogy ne legyen nehézség a kiejtésben? pl.Győri Ilona? Minden i betűs név ilyen, vagy van azért kivétel? Meg igen, én is nézem a neves listát de itteni válaszokra vagyok kíváncsi. :)

júl. 14. 16:09
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Itt én is vicceskedésnek gondoltam, csak azért rámjött a félsz :D. De akkor minden rendben lesz. Egyébként nekem se a keksz jut eszembe egyből hanem a város Győr :).

16-os milyen nevet mondanál hercegnős névnek? :)

júl. 14. 21:49
 22/33 anonim ***** válasza:
72%

Tokmindegy mi a gyerek neve, ha csufolni akarjak akkor talanak majd valamit amit lehet. Ha nem a nevet akkor mast.

0l a extra voros haj, tul vilagos az a vizkek szem, selypit, ugyetlenebb, barmi lehet a csufolodas targya ...

júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
22-Oké felfogtam...túltrgyaltuk szerintem!
júl. 14. 21:53
 24/33 anonim ***** válasza:
62%

Annabella, Dalma, Henrietta, Angelika, Lorina, Amarilla, Ilma

Az Ilmát a másik válaszba meg azért írtam, mert láttam, hogy tetszenek az I-betűs nevek, és az pl talán jobban passzolna, mint az Ilona. :)

júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
81%

Győri Rita

Győri Anna

Győri Kinga

Győri Diána

Győri Emese

Győri Tamara

Győri Lujza

júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
82%
*amúgy nem mind olyan hercegnős, Amarilláról inkább pl egy kerti munkás, meg konyhában tüsténkedős, de vendégeket nagyon nagy szeretettel , pl sütivel stb várós valaki jutna inkább eszembe, de maradhat,mer' az is szép dallamos. :)
júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
(26.vagyok,én a #6,11,13,16,17,18,20,24,26.)
júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%
Amira (jelentése hercegnő), Tamina (Perzsia hercegében volt hercegnő), Mirella/Mirabella... :)
júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Jöhetnek még. :)

Meg írom majd, hogy mi lett végül a döntés ha érdekel valakit.

júl. 14. 23:41
 30/33 anonim ***** válasza:
47%
Auróra, Ármina, Benigna, Cecília, Dalma, Elena, Évi, Fanni, Glória, Heni/Henrietta, Ivett, Janka, Kinga, Laura, Maja, Nóra, Kitti, Kiara/Kira
júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!