Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri vezetéknévhez ti milyen...

Győri vezetéknévhez ti milyen lánynevet adnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván nagyon sok lánynév van és ahány ember annyi ízlés de mégis érdekelne, hogy ki milyen lányneveket adna a Győri vezetéknévhez. Akár többet is írhattok, meg értelemszerűen nem az itteni válaszok alapján szavaztatom meg a nevet, csupán kíváncsi vagyok és unaloműzés :). Még annyi, hogy mindenképp ki kell szűrni az i betűvel kezdődő neveket, hogy ne legyen nehézség a kiejtésben? pl.Győri Ilona? Minden i betűs név ilyen, vagy van azért kivétel? Meg igen, én is nézem a neves listát de itteni válaszokra vagyok kíváncsi. :)

júl. 14. 16:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
34%
Ilma
júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%

#7

Barátnőm egyik exe is Győri volt, a keresztneve Tibi.

Mennyit szivattam, nehogy diabéteszt kapjon egy ilyen édes pasas mellett 🤣


A kérdésre, szerintem itt még az I kezdés sem annyira rossz, kb minden passzol hozzá.

Az Ilonával sincs gond.


Anna, Tamara, Laura, Hanna, Léna, Vivien...

júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%
#12 Véletlenül azt olvastam hirtelen odanézve, hogy Barátnőm egyik kexe is Győri volt". XD :D ( #6 VAGYOK ÉS #11 :) )
júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%
Na jó, ez egyre jobb 🤣
júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Na jó, azért remélem a valóságban nem fogják ennyien csúfolni a győri keksz miatt, ha ennyi embernek jut eszébe róla. :/ Eddig ezen sosem gondolkoztam.
júl. 14. 21:34
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

13.vagyok, ez nem csúfolódás volt, tényleg ilyen viccesen, aranyosan jött ki, hogy félreolvastam. :) Kicsit fáradt vagyok a melegtől, vagy nemtom. :) Amúgy a Győri név menő. :) Én valami hercegnős nevet hozzá mert nekem ez a név előkelőséget sugároz, és zseniálisan menő teljesneveket lehet belőle kihozni. :)

Amúgy pl a kekszet is mindenki szereti. :) Szerintem csúfolni tuti nem fogják vele. Max cukin összemosolyognak úgy, hogy a gyereked is nevet, hogyha úgy adja ki magát valamilyen szituáció. :)

júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
*+adnék
júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
*mármint valami hercegnős nevet adnék hozzá
júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
#12 vagyok. Mindent lehet csúfolni, gyerekek meg aztán kreatívak, a Kovácsot, Vargát, Szabót, Kisst is simán megoldják, így én ezen nem aggódnék attól, hogy most itt szóba került a keksz.
júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%
*amúgy nekem se jutott eszembe egyből róla a keksz, csak itt a kommentekben láttam. :)
júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!