Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek el a babák a...

Mikor kezdenek el a babák a fejükkel bólogatni? Pl az igenre bólogat, vagy nem akar valamit és rázza a fejét. Vagy a zenére “bulizni”? 9 hónapos nem csinál még ilyeneket. Az ujjával se mutogat, és integetni sem tud. De tapsol. Normális így?

Figyelt kérdés

júl. 13. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én kisfiam 1,5 éves de nem bólogat és nem is rázza a fejèt. Őszintén, én se szoktam, ő miért csinálná? Amikor mondja, hogy "nem" akkor néha a kezével is mutatatja, hogy nem, én is így szoktam. A többit amit leírtál màr csinálja egy jó ideje, mutogatni ő is 9-10 hósan kezdett, de javarészt 1 éves korában csinàlta a felsoroltakat. Nagyon ráér még, nyugi!
júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hónaposan a "nem"-re rázza a fejét, ezt valószínűleg akaratlanul tanulta tőlünk. "Igen"-t nem jelez sehogy, max mutogat. Táncolni tud, de ilyenkor az egész testével próbál, nem csak bólogat. Ezt csinálja 8-9 hónapos korától, tőlünk vette át, sok zenét hallgatunk és táncolunk is.
júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, pont a legfontosabbra nem válaszoltam. Teljesen normálisan viselkedik a babád, a tapsolás bőven elég, sőt... :)
júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!