Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisajak összenövés ellen...

Kisajak összenövés ellen ezután mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hónapos kislányomnak a hét elején vettem észre, hogy minimálisan össze tapadtak a kis ajkai, még aznap elvittem a gyermekorvoshoz, aki egy krémet fel is írt rá.

Minden pelenkacsere után bekenem neki és óvatosan szét húzom, ahogy a doktornő mutatta.

Azonban semmiféle javulás nem történt, sőt még talán rosszabb lett.

Hívtam ma a gyermekorvost és nem volt túl segítőkész, azt mondta, hogy kenjem tovább.

Attól tartok, hogy még rosszabb lesz a helyzet.

Hova tudnám ezzel a problémával vinni? Sebészetre?

Akinek ilyen jellegű problémája volt, hogyan oldódott meg?



júl. 11. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvinném bőrgyógyászhoz, vagy nőgyógyászhoz
júl. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk A vitaminos olajjal kellett kenni, szépen helyre is jött neki.
júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
Nah mi ovis korban jartunk igy, 1x, amikor nem engedte takaritani,amig pelenkas volt,addig en toroltem ki,ti nem torlitek ki?? Mert akkor nem ragadhat ossze.Addig csak olvastam errol. Ovis korban olyan furan allt,mondom ki ez es csórinak feltéptem. Verzett is. Hihetetlen,hogy ossze tud igy a bor nolni. Utana figyeltem a kremekkel,ne menjen belulre.
júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13-as:

Már ne is haragudj, miért ne törölném ki neki rendesen? Ez nem attól lesz, hogy nincsen rendesen tisztán tartva, kérlek olvass utána mielőtt ilyeneket írsz.

júl. 12. 12:23
 15/15 anonim ***** válasza:
89%
#13 ne haragudj de te nem vagy normális. A kisajak osszenoves nem azon múlik, hogy ki van e törölve rendesen, de ezt te is tudnád, ha ahelyett, hogy véresre feltepted volna a gyerekednek, elvitted volna vele orvoshoz. Megáll az eszem az ilyen ostoba nőktől.
júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!