Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl korai egy 8 hónapos...

Túl korai egy 8 hónapos babának 6 órás autóút?

Figyelt kérdés
Most 7 hósan voltunk 5 óráson, odafelé egész tűrhető volt, de visszafelé katasztrófa, minimum a felét végigüvöltötte. Mit tehetnék? Mondjuk le inkább a pár hét múlva esedékes nyaralást?
júl. 9. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát én nem mondanám le, ülj mellé hátra, álljatok meg többször
júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom miért gondoltad hogy nem lesz gáz
júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Miért kellene gáznak lennie? Nálunk minden gyerek imád kocsikázni
júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem közelebbi helyre mentek. Ekkora gyerekkel kikapcsolódni úgy sem lehet.
júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Pl nem kellene lemondani semmit ha mondjuk belegondoltál volna hohy 6 óra sok még egy felnőtt embernek is nem hogy egy kisbabának...Kislányom 6hós mult júniusban, idén 1.5 órányira nyaralunk a tengerparton( külföldön élünk) Ha messzebb lenne nem mennénk, elvan az autóban de egy darabig, nem 6 óráig.
júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
25%
Csak akkor, ha Ő vezet!
júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Carragher_x ***** válasza:
86%
6 órás autóút egy felnőtt számára is megterhelő. Én megpróbálnám két részletben, közte egy több órás, akár szállásfoglalós, ottalvós megállóval.
júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen felesleges a szállás, ugyan, kisebb gyerekkel is sokan utaznak ennyit. Az viszont jó ötlet, hogy álljatok meg közben, akár iktassatok be egy hosszabb szünetet, álljatok meg ebédezni, sétálni
júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván. Egy 8 hónapos már aktívan mozog, kúszik, akár mászik is, kell neki hely és idő a szabad mozgásra. Egy felnőttnek is nehéz 6 órán át ülnie, egy csecsemőt minek ezzel kínozni? Sok kis részletben max. Egyszerre másfél óránál többet amúgy sem ajánlott autós hordozóban tartani, ha jól tudom.
júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Álljatok meg közben, mozogjon egy kicsit, vagy utazzatok éjjel, amikor alszik.
júl. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!