Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam most tölti a 9 hónapot...

Kisfiam most tölti a 9 hónapot. Nagyon ügyes, mászik, feláll, érdeklik a játékok, és minden, szépen megfogja a játékait az darabos ételt is csippentő fogással. De a cumisüveget úgy fogja, hogy csavargatja rajta a kezét és ütögeti. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Bocsánat itt kell folytatnom, szóval tudtok valami jó tanácsot adni, hogy mit tegyek, hogy ezt ne csinálja? Mert így nem tud inni és tápot enni rendesen. Vagy várjak szép nyugodtan, és majd alakul? Köszönöm.

júl. 7. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Inni ne cumisüvegből kapjon, hanem pohárból kínáld.

Tápszerrel neg te etesd. Probléma megoldva.

júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Játszik vele. Vagy nem éhes, vagy akkor kínáld olyanból, amit nem tud ütögetni meg csavargatni. Az 1-essel értek egyet.
júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinálta. Utazás miatt szoktattam a cumisüveghez is. Sokáig nem tudott inni egyedül. 1 éves kor után ivott egyedül. Pohárból jobban elfogadta.
júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is csak játszik vele, nekem meg se fogja. Ha jön a tápszer, hanyattvágja magát és várja, hogy etessem😃

Pedig nagyon ügyes, 6 hósan már mászott, ült és nem sokra rá felállt.. mindent csinál kb. De a cumisüveget nem fogja meg sem nálunk. Csak ha játszik vele. Kisfiam ennyi idősen már simán magától fogta és evett..🤷🏻‍♀️ szerintem ez nem olyan nagyon nagy baj.

júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!