Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikortól használta a Gabi...

Ki mikortól használta a Gabi furdetot? Lehet már 1honapos korban használni ezeket? Mert ez a gyógyszertári nekem valahogy nem tetszik fel sem oldódik darabos minden nemjo ..

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Nem kell feloldódnia, mivel piciknél testápolásra is használható a védőnő szerint, tehát rákenheted szárazon, és le sem kell mosni.

Nyilván nem olyan csábító így a kád, mint mikor agyig habzik a tusfürdő, mécsesekkek a kád szélén, de hidd el, a baba bőrének tökéletes így is :)

2023. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárit én a bőrére kentem és úgy mostam le, nem a vízbe raktam, mert ott valóban ocsmány tud lenni.

Más fajta fürdetőt csak később használtunk, de szerintem lehet már 1 hónaposan is. Úgysem raksz rá egy tonnát.

2023. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyogyszertárit előbb kend szét e kezeden teljesen és mosd bele a vízbe. Amúgy az a legjobb tényleg, mi már többet próbáltunk, de szerintem ezt az egyet még add meg neki hogy kipróbálod így, a Gabit lehet már használni amúgy
2023. aug. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Lassan 2 évesre se használok gabit. Bioderma, la roche, vagy mixa olajos fürdetőt használunk. Nekik még nagyon érzékeny a bőrük.
2023. aug. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én újszülött kortól azt használtam.Nekünk nem kényes a bőrünk,a gyerekeknek se.Ha az lett volna, akkor váltottam volna.Sógornőméknél pont hogy a gyógyszertári vacaktól lett kiütéses a gyerek.Ezt nem nagyon lehet előre tudni.
2023. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Èn kb egy èves koràig sima vìzben fürdettem. A gyógyszertàri olyan undorìtó àllagú, rà nem kennèm a gyerekemre.
2023. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tőle.

Amikor én voltam kicsi, még "rosszabbak" voltak az összetevők, és nekünk sem lett semmi bajunk.

2023. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Én is sima vízben fürdettem, vagy gyógynövényes vízben hetente. Kiváltottuk a gyógyszertárit de nekem viszketett a bőröm tőle, biztos a paraffin miatt, nem minden bőr bírja ám a kőolajat. Így maradt a sima víz.

Most egy éves, mindig megnézem az összetevőket, így bio fürdetőből cseppentek a vizébe, hogy mégis csak legyen valami a vízben ami lemossa a kis örökmozgót.

A Gabival is úgy csináltam, h cseppentettem a vizébe, nem lett baja a bőrének, de inkább nem kísérleteztem, elhasználtam én, az összetevők miatt :)

2023. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Gyógyszertári fürdetőt ki sem érdemes váltani, az egy szar. Első hónap csak víz, utána bármilyen jó minőségű gyengéd fürdető jó, Dm Babylove, Dora Natura, stb..Gabi is jó
2023. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!