Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Marla név tetszik nektek?...

A Marla név tetszik nektek? Német-angol nyelvterületen nem ritka. Magdaléna vagy a Marléna rövidülése. Magyar oldal szerint a jelentése nemes. Német oldalon azt írták a jelentése: ragyogó, szeretett, tengeri csillag.

Figyelt kérdés

júl. 5. 09:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%

#11 mit kell azzon érvelni hogy nem tetszik? Azért nem tetszik mert rossz a hangzása.

Amúgy nem értem a hozzád hasonló kérdezőket akik megkérdezik hogy tetszik-e a mittomén a Lilla név és akkor felháborodnak ha valaki azt írja hogy nem tetszik neki. De miért kell ezzen felháborodni? Teljesen szubjektív hogy kinek melyik név tetszik és melyik nem. A ti döntésetek úgy is hogy mi legyen a gyerek neve.

júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amúgy tetszene, de kedvenc filmem a Harcosok Klubja, amiben a főszereplő azt mondja az eléggé ellenszenves női szereplőről: "Ha lenne egy tumorom, Marlának nevezném el", és ettől sajnos nem tudok elvonatkoztatni...

De maga a név tetszik!

júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Csodálkozom a hozzászólásokon, nagyon érdekes az egyes emberek lelki világa. Külföldön annyira máshogy gondolkodnak, mindenki sokkal pozitívabb! Már ezért is érdemes volt feltenni a kérdést. Köszönöm nektek a válaszokat.
júl. 5. 11:39
 24/31 anonim ***** válasza:
88%
Akkor miért alacsonyodsz le hozzánk, magyar gyakorisokhoz, ha te nemes külföldi vagy? :(
júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Mérsékelten tetszik, de idehaza nem adnám. Viszont becenévként használva el tudom képzelni. Tehát pl. Mariann keresztnév, és Marlának becézed.

Egyébként nem adható idehaza keresztnévként.

júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem, a Mártát, Máriát, Mariannt nem lehet marhának csúfolni, mert nem így hangzik. A Marla viszont igen.
júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. A lágyabb hangzású, dalamosabb neveket kedvelem.
júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
70%
Nekem nem, viszont meg tudnám szeretni, ha egy számomra vonzó személyiség viseli ezt a nevet.
júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem tetszik, a fülemnek túl idegen. Magyar gyereknek legyen itthon is elfogadható, szép neve. Nem attól lesz különleges ha fura névvel veritek meg.
júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
78%

Nekem tetszik, én szeretem a külföldi hangzású neveket, szerintem nincs benne semmi rossz.

Csúfolni meg minden nevét lehet....

júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!