Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Marla név tetszik nektek?...

A Marla név tetszik nektek? Német-angol nyelvterületen nem ritka. Magdaléna vagy a Marléna rövidülése. Magyar oldal szerint a jelentése nemes. Német oldalon azt írták a jelentése: ragyogó, szeretett, tengeri csillag.

Figyelt kérdés

júl. 5. 09:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
A Marla szerintem nem rossz. Kicsit idegen hangzása van de teljesen vállalható. Magdalena és Marlena ismerősöm is van, igaz ők mind a ketten lengyelek, így az én fülemnek nem szokatlan az ilyesmi név.
júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nagyon rossz
júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem tetszik, de ez ne befolyásoljon téged. Nektek kell hogy tetsszen. Ha azt kérdezed, hogy vállalható-e, akkor igen a válaszom.
júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem
júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha szavazást csinálnál, nem pontoznák a gyökerek a sárga földig a válaszolókat :/
júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
62%
Nem rossz nekem de ismerve a gyerekeket a “marha” és egyéb jelzőket fogja kapni oviban suliban
júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a Marha, mint csúfolás garantálható.
júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy nem tetszik, meg tudja magyarázni, hogy miért? Marhának a Mara, Márta sőt a Mária nevet is lehet csúfolni. Ha valaki a Mar előtaggal elégedettlen, megjegyezném, hogy a Mariann és a Marina név is így kezdődik.
júl. 5. 10:34
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Minek kérdezed meg hogy tetszik-e nekünk ha teljesen kiborulsz a nemleges válaszon és ilyen cinikus stílusban kioktatsz utána mindenkit?

Neked tetszik, legyen akkor ez a gyerek neve kész

júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
Igen, jó kis név.
júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!