Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felnott konyvtarba lehet...

Felnott konyvtarba lehet menni babaval, babakocsival?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti szoktatok jarni konyvtarba babaval? Jo, mar nem annyira baba, 1 eves, de meg nem jar, szoval babakocsiban ulne.

Kisfiam eleg turelmes amugy, de celiranyosan mennek par konyvert, nem orakat nezelodnenk, biztos ami biztos, nehogy zavarjunk masokat. De nem tudom, hogy illik-e, beengednek-e babakocsival.

Valakinek tapasztalat? :)


júl. 4. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan gondolkodva semmi probléma nincs vele. Nem hiszem hogy ne engednének be, annyi hogy ugye csendben kell lenni, de pl én is simán vihettem volna a lányomat mert idegen helyen igazi csendes felmérő gyerek.
júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is okés, belehet menni.
júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Lehet beengednek de szerintem nem illik.
júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert miért ne illene? 🤣 Hagyja otthon a gyereket vagy ne menjen ilyen helyre gyerekkel? ugyan
júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyebkent bennem is az van, hogy nem illik :D

De konkretan konyv cimekkel megyek, hogy miket szeretnek, meg is keresik nekem, szoval kb be se kell mennem. De azert lehet benezek, csak a hangulat kedveert 2 percre a konyvekhez 😅

Nyilvan egy hangoskodo gyerek idegesito egy konyvtarban, kisfiam azert szokott nevetgelni, dumalni, szoval hiaba van el jol, azert limitalt az ido vele, ha csendben kene lenni. Szoval sietunk, az tuti.

júl. 5. 08:03
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Jó azért nem egy olyan helyre mész ahol tilos megmukkanni, oké csendes környezet de nem egy templomba mész azért a kettő között van külömbség. Nyugodtan menj.
júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat jártam anno könyvtárakba a kislányommal, amikor baba/kicsi volt, mindenhol kedvesek voltak vele az ott dolgozók. Ovisként meg neki is kölcsönöztem könyveket, választott magának. Nincs ezzel semmi gond. Annyit érdemes szem előtt tartani, hogyha a gyerek túl hangos és/vagy nyűgös lenne, akkor hamar elhagyni a helyszínt.
júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kiveszel par konyvet az oke, de beulni olvasni nem hinnem hogy illik, mert elobb utobb sirni fog. Hacsak nincs egy 2-3oras alvos periodusa pont.:)
júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 flora08 ***** válasza:
Nekem elég rossz tapasztalatom van 😔 már egyéves elmúlt a fiam, 15-16 hónapos lehetett, mikor besétáltam vele a könyvtárba, néhány könyvért, a szakdolgozatomhoz. Úgy néztek rám mint egy őrültre, az arcukra volt írva, hogy te jó ég, mit keres itt egy ekkora gyerek, pedig a világon semmit nem csinált, ami zavaró lett volna. Nem hangoskodott (meg se nyikkant), nem szaladgált, nem fogdosta a könyveket. Nagyon rossz érzés volt, hogy így kinéztek onnan, pedig kb. negyed órát töltöttünk ott. Úgy gondolom, ezt a szülőnek kell eldönteni, vállalható-e egy könytári látogatás a gyermekkel.
júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az ovisok is rendszeresen járnak a könyvtárba. Nem hiszem hogy egy egy éves gyereket kinéznek onnan.

Részegen , bedrogozva ne menj, de gyerekkel bármikor. Max ha sírna akkor igyekeztek ki.

A babakocsival sincs baj.

Nem értem ezeket a felesleges félelmeket.

júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!