Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben hogy érdemes a...

Ilyen melegben hogy érdemes a babát babakocsiban vinni, kell-e fenyvédő?

Figyelt kérdés

Vagy takarni textilpelussal pl a lábát?


Én egyelőre csak kivittem és a babakocsi napvédőjét használom, percekre éri így a nap, lába lóg ki legtöbbször.


máj. 27. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tűző napnak kitenni nem szabad.
máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy mekkora. 3 honapos kor alatt nem szoktak naptejet hasznalni, van, aki 6 honapot mond, nekunk 3 hot mondott az orvos.

Amugy pelenka helyett szerezz be egy uv szuros napellenzot, szerintem nagyoj hasznos.


[link]


Most meg azert annyira nem veszes az idojaras, de kanikulaban 11-16 ora kozott nem erdemes kimenni.

máj. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem már 7 hónapos múlt a picim. Fényvédőt használok és mellette napellenzőt. Ha besüt a bap a kocsiba ráteszem egyből. De igyekszem olyankor kivinni amikor van árnyék is, mert nagyon szeret nézelődni.
máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rossmanban is lehet kapni babakocsira árnyékolót. A textilpelussal vigyázz, mert azon átmegy az UV, plusz megakadályozza a levegő áramlását, így könnyen túlmelegszik a babakocsi.
máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Már nagyobb baba, sport babakocsiban van, azt elfelejtettem, most lesz 9 hós.


Igyekszem árnyékos helyen menni, kocsi napellenzőt ráhúzni, de séta során rövid időkre szokta érni a nap lábát,karját, néha fejét. (Főleg ha már ki kell venni ugye :) )


Ha jön a kánikula a kis leggings se lesz már rajta, de akkor ezen kívül annyit tegyek, hogy kenjem fényvédővel. Az a napellenző jó ötlet, de gondolom az inkább a képzésre van, meg szerencsére a babakocsi sajátját végig tudom húzni rà ennek a típusnak.


2 kalapot is vettem neki, de szedi le magáról természetesen fél perc után azt is. :)


Köszi a tippeket, válaszokat!

máj. 28. 10:39
 6/11 A kérdező kommentje:
* gondolom az inkább a Mózesre van
máj. 28. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Mar most is kenheted es fizikai naptejjel, ne fenyvedovel kerlek. Mi mar egy jo ideje ki se mozdulunk nelkule, eselytelen hogy ne erje nap sehol, allandoan hajolgat, nezelodik, emiatt a babakocsi kupolajat se tudom teljesen lehuzni, kulonben sir hogy nem lat ki :D


Mi sportnal is hasznaljuk a napvitorlat a mai napig, akkor, ha alszik es le van dontve.

máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Amit én vettem napellenző az kifejezettem sportra való. Lehet olyan is kapni. Egy bababoltban vettem vidéken így a márkáját nem tudom, de a lényeg lehet kapni.
máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Plusz napellenzőt lehet veszek.


Viszont 7, írtad h ne fényvédővel.

Én most hirtelen ezt tudtam csak fizikait venni babáknak szánva:

[link]



( egyébként megjegyzem, hogy a drogériában 2 népszerű márka kb 2. Összetevője kémiai fényvédő volt, hiába baby meg Kids..)


Azt nem tudom, mire gondolsz a naptej vs fényvédő krém alatt?


Ez 50-es, atópiás érzékeny bőrre is mehet, csak sajnos kevés mennyiségre, (drága hosszú távon), így majd keresek mást.


Te/ti mit ajánlotok?

máj. 29. 20:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a bioderma teljesen jo, ez fizikai es nincs benne annyi karos cucc, mint pl egy nivea vagy garnier naptejben.

Igen, nagyon sokra ra van irva, hogy gyerekeknek van, de kozben meg nem annyira jo minosegu.


Amugy meg ezen kivul a wooden spoon markat szoktak ajanlani, az is szuper kicsiknek. Mi is most erzekeny, ekcemara hajlamos boru kisfiamnal ezt a biodermat hasznaljuk, de ha elfogy, szerintem majd kiprobaljuk ezt a masikat is.


Amugy nem tudom, mi mar vagy 2 honapja nyuzzuk a biodermat, sok van meg benne. Bar nyilvan most meg csak az arcat es a kezet kenem, nyaron mondjuk vizparton mas lesz, de mennyisegre nem olyan keves ez. Magamra is kenem neha, ha epp nincs keznel a sajat fenyvedom :D

máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!