Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál, hogyan viselkedik...

Mit csinál, hogyan viselkedik egy 1 hetes baba?

Figyelt kérdés

1 hete született a fiam, császárral. Sajnos nem lèlegzett, magzatvizet nyelt és az intenzívre került. Lélegeztették 2 napig, most már lélegzik egyedül, de kap oxigént az orrába mert egyedül nem megy még neki. Vérömlényt is találtak az agyában.

Amikor sír akkor forgolódik, mozgolódik. Amikor felèbred ès nyugodt alkor csak néz egy pontba, mozdulatlan. Az ujjamat mikor milyen erősen szorítja, de szorítja. Cumit is keresi és szopja, de néha kiesik, nem tudja benntartani sokáig. 2 naponta volt széklete eddig, látszik, hogy nehéz neki, erőlködik, pukizik sokszor.


Mennyire normális ez a viselkedés egy ekkora babànál? Miket kellene még csinálnia?


júl. 3. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10, persze, nézte a mintát a haloingeden 🤣nem is látnak tisztán meg.

Jó, hogy meg nem szólalt egyből 🤣

júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10-es, olvass már utána, hogy kétnaposan milyen távolságra látnak el az újszülöttek :D
júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pont annyira latnak kozel ,mint a haloingem volt. Te is utana nezhetsz.:) en lattam amit lattam. A fiamnal nem vettem ezt eszre en sem.
júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13, az őket de akkor a zöld növényeket a plafonon hogy látta?
júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megfordult a feje pedig a hatalmas zold noveny kaspo utan. Passzolom.
júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15, no mindegy.

Rejtély marad.

Amúgy nem rosszbol kérdeztem, csak kíváncsi voltam 😁

júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!