Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják, hogy ne nyisd...

Miért mondják, hogy ne nyisd rá az ablakot a babára?

Figyelt kérdés
Télen még csak megértem, hogy nem nyitom rá az ablakot.. de nyáron? Segítsen már valaki értelmezni :D
júl. 1. 20:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

15-ös: elnézést, de iggen ostoba vagy, ha nem tudod felfogni az értelmét annak, amit írtam.

NEM arról volt szó, hogy napi 24 órában tárva-nyitva van az ablak, értelemszerüen ha elmennek otthonról, akkor becsuknak mindent.

AZT írtam - csak ezek szerint nem tudod értelmezni az olvasott szöveget -, hogy nem csukott ablak mellett vannak, alszanak, hanem télen is nyitott vgy kibillentett ablaknál. Ez teljesen mást jelent, mint amit te belemagyarázol.


AZ meg, hogy "jobban tudom a panelból" megint csak a primitívségedet bizonyítja, emellett nagyon el vagy tévedve.

júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Tudom értelmezni amit lehet, legutóbbi hozzászólásodból azt értelmezem: Németországban télen is nyitott ablaknál vannak és alszanak.

Válaszom: Nem, annyival azért nem hülyébbek azok nálunk hogy ezt tegyék.

júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!