Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják, hogy ne nyisd...

Miért mondják, hogy ne nyisd rá az ablakot a babára?

Figyelt kérdés
Télen még csak megértem, hogy nem nyitom rá az ablakot.. de nyáron? Segítsen már valaki értelmezni :D
júl. 1. 20:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat az enyemre mar 4 naposan ra volt nyitva az ablak, kulonben megfottunk volna a tavhos lakasban.
júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Butaság. Nekünk a 3 hónapos gyerekkel szekáltak hogy tegyek rá sapkát árnyékban mikor 35 fok volt. Anyukám kiborult hogy kilógott a bokájából 4 cm mikor kézben hoztam haza télen a ház végétől és felcsúszott kicsit az overál.

Semmi baja nem lett. Azért ennyit bőven kibírnak.

júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%

Szinten Nyugat Europaban lakom, a gyerekek NEM betegek, nincs ovodabol iskolabol hianyzas, van immunrendszeruk.

Es igen, az ablak telen nyaron nyitva van.

Evi kozephomerseklet 15 fok.

A magyarok agyaban hatalmas gondok vannak meg igy 2024 ben is ...

júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

#13! A sz@rt nem betegek. Csak úgy járnak suliba, hogy taknyuk-nyáluk egybefolyik, mert az nem betegség, ha nincs magas lázuk.

Érdekes, tesómék Floridában laknak, nincsenek túlöltözve, mert mindig 100fok van, ennek ellenére az iskolás rokon kislány minden héten új kórságot visz haza. Na, vajon miért? Nem magyar, semmi köze a magyarokhoz.

júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

tegnap 21:14 Nyugi, nem egymással házasodtak, Német párjuk van akik lehet jobban ismerik az ottani viszonyokat. Általánosan elfogadott törvény ha elmész otthonról ne hagyj nyitott ablakot mert ha szikrázó napsütés van, félóra múlva jöhet egy vihar. Jó, nem Berlinben laknak a 25. emeleten.

Egyébként gondolom fölösleges ezt leírnom, mert te úgyis jobban tudod a panelból.

júl. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

Jajj hagyjuk mar ezt a “Nyugat-Europazast” mert a falnak megyek.

Dolgoztam bebiszitterkent Angliaban.

Ugyanugy betegek a gyerekek, annyi a kulonbseg, hogy jarnak intezmenybe ettol fuggetlenul, meg akkor is, ha fuldokolnak kb a takonyban. Csak laz eseten maradhattak otthon vagy nyilvan valami olyan fertozo betegsegnel, pl himlo, de en ugy sajnaltam az en “gyerekeimet is” akikre vigyaztam, mert sokszor azert rohadtul nem ugy neztek ki, mint akiknek jo, ha suliba mennek ilyen allapotban.


Na mindegy, errol ennyit. Fejezzuk mar be ezt a “mocskos magyarozast”. Miert vagy/vagytok itt akkor? Tessek eltakarodni kulfoldi forumra, csokolom.

júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

“13! A sz@rt nem betegek. Csak úgy járnak suliba, hogy taknyuk-nyáluk egybefolyik, mert az nem betegség, ha nincs magas lázuk.“


Ezen nagyon röhögtem, mert valóban szó szerint így van, az állukig lóg a takony szegény gyerekeknek, mondván h így jobban ki tud folyni, mert az orrszivo az micsoda durva dolog 😄 és nem a bevándorlók gyerekeiről van szó, hanem a tanult, intelligens nyugat európaiakéról (Svájcban élek)

júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
0%

16os/és 17es és mi a helyzet arrafele a náthás szövődményekkel?

Mert nálunk az a protokoll,ha nem szívod agyba-főbe az orrát,akkor tuti középfülgyulladása lesz. Holott pedig igenis sok a fülproblémás gyerek nálunk is, a csodaorrszívó ellenére is.

júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom h a szövődményekkel mi a helyzet, de szerintem rendkívül gusztustalan mikor szegény gyerek orrából lóg a méteres takony. Vendégségben voltunk, es szegény kislany ahogy mászott, kent össze mindent, bútorokat stb, azt hittem elhányom magam, a szülők meg rá se bagóztak. Arról nem beszélve hogy a bőrt is teljesen felmarja az orra alatt a takony, ha nincs megtisztítva. Olyan is az orruk :(
júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Hát igen, esztétikailag ez elég gusztustalan sajnos, mindenesetre érdekes a megközelítés, hogy nálunk, ha nem megy másképp le kell fogni, nem baj ha hallja a 4. szonmszéd is,máshol meg konkréten rá se hederítenek. Talán valahol középúton lehet a megoldás, mert nyilván ez sem jó ha mindent összeken vele, lehet szenved tőle, de az, hogy itthon elvárt és standart, hogy szívd minél többet, nyilván porszívóval,mert ha mást mersz használni,szintén fülgyulladása lesz... mert ez a protokoll 100%ban hungarikum. Nem lehet csodálkozni,ha máshol furán néznek ránk. Ha valaki esetleg tud valamit ezekről a szövődményekről azért leírhatná ide.
júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!