Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt már más is így? Az...

Járt már más is így? Az elefanten cipőkbe nem megy bele babóm lába. Milyen cipőt vegyek a torkos lábára?

Figyelt kérdés
Siestan kívül.
2010. okt. 31. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a torkos láb?
2010. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen az a 'torkos láb'? és miért nem vitted el, amikor cipőt vettél neki?
2010. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen az én babómnak is torkos a lába,nehezebb a cipő választás,de azért nem lehetetlen,nagyon sok cipő van ami jó neki is.Siesta,Ciciban,Nike és még sorolhatnám.


A torkos láb azt jelenti,hogy a lábfeje felül vastagabb dundibb.

2010. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvittem, azért tudom,hogy nem csúszik bele a lába,mert szűk a szára a cipőknek.Eddig én se tudtam,hogy az.Egyszerűen nem tudtam a sarkáig felhúzni neki,,hogy leérjen a talpa,mert csak pipiszkedett a cipőben,Remélem el tudjátok képzelni,mire gondolok:)
2010. okt. 31. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
általában tépőzárasat, de a fazontól függ főleg.....
2010. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is nagyon torkos a lába, de elefantent hord. Meg kell próbálni többet is, mert van amelyikbe nem tudom beledugni a kis lábát, de van amelyikben meg tökéletesen.
2010. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajajj,rengeteget kínlódtam a cipőpróbánál! Nem csak torkos, de nagy lába is van a fiamnak, 22-est kellett venni 11 hósan. Szamos cipőt vettünk, nagyon könnyú feladni rá és ami nagy előnye a cipő nyelve szinte a lábujjakig tart, és tépőzáras, így egyáltalán nem gond, hogy torkos a lába.
2010. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!