Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kelt fel óránként a babám?

Miért kelt fel óránként a babám?

Figyelt kérdés
7 hónapos babám egész jó alvó, max 1x szokott megébredni, viszont az elmúlt éjjel pokoli volt. 9-től 2-ig 6x kellett kelni hozzá, 2-től fél 4-ig vissza sem aludt. Utána is csak 6:30-ig. Mondjuk utána kb 40 perc ébrenlét után mellkason bealudt, ilyesmit se csinált 2 hós kora óta. Lehet, túl sok volt neki az inger nap közben? Most volt először strandon. Most épp nem fogzik.
jún. 30. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás, fogzás, szeparaciós szorongás, alvási regresszió, front. Sokminden lehet. Kitartás!🙂
jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A stranddal lehet összefüggésben, pláne ha eddig nem voltatok.

Akár az is, hogy a szokásosnál sokkal többet volt melegben, még a feje is fájhatott, akármi. Azt nem gondolnám, hogy maga a strand de vagy véletlen egybeesés, és akkor kb akármi lehet, vagy tényleg stranddal kapcsolatos.

jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képzeld az én lányom csak 4 hónapos, de amúgy jó alvó, is 1x vagy nagyon max 2x kel enni éjjel, elmúlt éjjel fent volt 11-kor, 2-kor, 3-kor, 4-kor és 7-kor kelt.. úgyhogy van valami a levegőben.😅
jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az enyém csak 3 hónapos volt pénteken, de ő is rosszabbul aludt most, mondjuk ő csak 2 óránként kelt és aludt vissza kB fél óra szopi után.

Sok oka lehet, az ingerek is, mozgasfejlodes, meleg, front (nálunk a fogzás is). Szurkoljunk, hogy csak eseti dolog legyen :)

jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon bízom benne hogy csak eseti mert nekem egyébként nappal nem jó alvó úgyhogy nekem csak az éjszakai pihenések vannak.😅😂 Egyébként én a melegre tippelek.

3-as voltam.

jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 7 hónapos, nekünk is pocsék éjszakánk volt. Foga is jön, a mozgása is fejlődik, de én a hőségre fogom, hogy éjjel se frissül fel a levegő.
jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!