Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 honapos babám 4 napja...

6,5 honapos babám 4 napja felkel hajnali 4 kor, de enni sem kér sokat és csak 1-1,5ora mulva alszik vissza, ma meg 3 oranként, majd másfél oránként kelt éjjel, pedig eddig végigaludta az éjszakát mi történt? Mit tegyek hogy ujra aludjon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha én irtam volna 3 hétel ezelött ezt a kérdést.nálunk is ez volt.én magam mellé vettem és akkor vissza aludt 6 -6.30ig.ő is pont 4 kor kelt.mult héten megnéztem neki nem-e bántja a foga!hát meglepödtem ...kibujt neki.aztán másnap már este 7 töl reggel 6 ig aludt és azota is ez van.Remélhetöleg náletok is ez lesz..
2009. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok.én vettem neki camomilla vulgaris homeos bogyot és azt adtam napi 3 szor és este lefekvés elött és megszüntek az oránkénti ébredezések.egy probát megér.ártani nem ártasz mert homeopátiás.
2009. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már régebben kb. másfél honapja kibujtak az elsö fogai,allul 2 egyserre de akkor nem volt ilyen gond.Ismerem a chamomillat szoktam adni de most nem sirt nyüglödött csk felkelt és még nevetgélt is,aztán hajnalban adtam neki viburkol kupot ez is homeos és igy aludt fél 8ig.Mit tegyek mert ezt már nem birom.
2009. ápr. 14. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok .lehet hogy már a többi fogacskaák is mocorognak?nem tudom de kitartás
2009. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!