Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális viselkedés...

Mennyire normális viselkedés ez egy 8 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Kislányom az utóbbi időben nagyon sokat változott. A mozgásfejlődése nagyon beindult, mászik, kiül, feláll. Szinte egyetlen percre se marad nyugton, állandóan tekereg, a kezemből is szinte "kifordul". Nem lehet dajkálni, mert harap, tépi az arcom, hajam. De a földön sincs el, 10-ből 8x amint leteszem, ordít. Nem köti le semmi, egész nap nyűglődik. Nem ül meg az etetőszékben sem, folyton fel akar állni, kimászni. Alig alszik, napközben 3x 20-30 percet, éjjel 1-2 óránként kel. Már szoptatni se tudom úgy, mint régen, 2 perc után szájában a cicivel tekereg, a szabad kezével csíp, mar, kapar. Belefér szerintetek így elmondás alapján?
jún. 29. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Most jót mosolyogtam 😊


Olyan, mint a 8 hónaposok nagy része 😁 És felkészítelek, csak rosszabb lesz🤣

jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennek kell lennie.
jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, én bírom, csak aggódtam, nehogy ez valami adhd/ki tudja mi kezdeti jele legyen, hogy ennyire nem tud mit kezdeni 😃 köszi!
jún. 29. 13:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elmondva teljesen átlagos.
jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet a növekedési ugrástól is. Meg a nagy melegtől is. 🙂

Kitartás! Lesz ez jobb is.🙂

jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális és ha adhd lenne akkor se lenne semmi, nem kezelik 8 hónaposan.
jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen volt az én gyerekem is, csak kb az elejétől ilyen. Szóval szerintem normális. Kitartás.
jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már a 7 hónapos olyan, hogy nem bír megállni annyi időre sem, amíg cicizik... Legszívesebben szájban a cicivel indulna útnak az ágy másik végébe piszkálni valamit, mindegy mit, mert minden érdekes... Addig nem tud nyugton megmaradni, amíg a cumisüveg a kezében van, aztán persze üvölt, hogy hason fekve abból se jön semmi...


Teljesen normális, be van náluk kapcsolva a mozogni kell és felfedezni üzemmód.

jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 babyboom567 ***** válasza:
100%

Adhd-s gyerekem van.8 hónaposan simán elfoglalta magát a földön is,jött ment pakolt, mászott,de lehetett babusgatni is.Kézben is elvolt.Etetőszékben nem ült ,de bárhol máshol igen, és ott lehetett etetni.Nappal 2x aludt,éjjel max 2x kelt,de az esetek nagy részében visszaaltatható volt.

Nekünk kb másfél évesen állt meg a fejlődésben, onnantól kezdődtek a problémák, de kb 2 évesen volt már nagyon szembetűnő ,hogy máshogy fejlődik.

jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!