Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek nyári babátokat...

Mikor vittétek nyári babátokat először strandra?

Figyelt kérdés
Július augusztus elején fogok szülni. Van 2 nagyobb gyerekem (lassan 5éves, 11éves) szeretnék velük majd azért strandra menni ha megszületik a pici. Ti kb hány hetesen vinnétek el?
jún. 26. 16:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Tök vicces hogy a nagycsaládosok facebook csopijába szinte ugyanezt a kérdést kiírta valaki 2 napja (talán épp ugyanaz a kérdező), és ott mindenki leírta, hogy milyen hamar milyen sokfelé ment a sokadik 1babájával.
jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az az 1-es véletlen.
jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
11es amúgy nekem is az jutott eszembe pont, hogy láttam Facebook csoportban egy hasonló kérdést és ott mindenki már nyaralni ment a pár hetes babával :) Mondtam hogy ezen az oldalon furcsa emberek vannak
jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb gyermekem júliusban született, azon a nyáron nem mentünk sehova, csak a következőn. A kicsi januári, így őt fél évesen vittük először.
jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#13, mármint melyik oldalon? A gyk-n vagy a fb-on?
jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
13as itt a gyakorin. Itt valahogy a válaszolók teljesen màshogy vannak bekötve, mint pl a Facebookos babàs csoportokban
jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

Májusban született a fiam, 7 hetes volt, amikor strandra mentünk. Nyilván nem azért, hogy én fürödjek. Bár már mehettem volna medencébe, én amúgy se szeretem.

Így mi a picivel sétáltunk, az árnyékban a pléden nézelődtünk, ő aludt. Közben a férjem a nagylánnyal pancsolt. Volt, hogy leültem a medence mellé, amikor aludt a kicsi a babakocsiban, és néztem őket.

Ettünk is, fagyiztunk is.

Kisebb korában nem hiszem, hogy mentem volna. De nyilván mindenki maga érzi, hogy mennyire van jól.

Amúgy szerintem attól, hogy nem mehetsz vízbe, igenis jól tudod érezni magad.

jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok helyen olvasom, hogy 2 hónapos babákkal mennek nyaralni, én nem mennék, de mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó 😊


A kérdésedre válaszolva: 6 hetes koráig semmiképp, ami a ti esetetekben kb szeptember közepe. Akkor meg már sajnos nincs strandidő szerintem. Én megértem, hogy a nagyobbakat sem akarod háttérbe szorítani, nem is szabad, de ezt most úgy oldanám meg, hogy 1. csak apuka megy velük a strandra, én maradnék a babával otthon 2. Ha kertes házban laktok, akkor beruháznék egy otthoni medencébe és otthon lenne medencés buli az idén.

Egyébként még itt van a teljes júliusi hónap, most használd ki, hogy tudsz a nagyobbakkal jönni-menni, okkal-móddal 😁

jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy téli wellness férhet bele. A 6 hét mire letelik az szeptember közepe lesz.
jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sokszor szeptember közepén még bőven strandidő van, ha itthon nem is, a közeli tengerpartokon simán
jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!