Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5hós babátokat, hogy vittéte...

4-5hós babátokat, hogy vittétek a strandra? A lányom május végén lesz 4. hónapos.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem vittem őket, nem jó az ilyen kicsiknek...

de ha viszed, csak teljes árnyékba

2011. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

8 hósan balatonparti strandon voltunk fél délután.

igazándiból jól elvolt korábban nem vittem volna


sapka és napozó kell úszópelus ha be akarod vinni és persze naptej 50 faktoros.

ahogy már írták árnyék igy is.

2011. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vittem őket, amikor már biztosan tudtak ülni.
2011. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tónál voltunk, végig fa árnyékában, valaki mindig ott volt vele természetesen. A lábát néha belelógattam a vízbe -sapi volt rajta.
2011. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En 4-5 honaposan nem tudtam vinni. De talan ezt is babaja vallogatja nem tudom. Nem maradt meg a pokrocon vagy UV satorba, csak nyuglodott egesz delutan, nem tudott rendesen aludni mert sok minden tortent korulotte ami erdekes volt (pl. emberek jarkaltak, gyerekek sikitoztak, labdaztak...) Nem felt csak eleg volt ahoz, hogy ne tudjam letenni aludni es zsimbelt egesz vegig. Valaki mindig fel kellett vegye es jarkaljon vele, csak igy volt jo, ha leraktuk a pledre, satorba, babakocsiba csak sirt. Nekunk oszinten bevallom egy kinszenvedes volt es nem is mentunk tobbet. Most mar 15 honapos lesz par nap mulva es husvetkor iszonyatos meleg volt itt ahol elunk, ezert lementunk egy napra a tengerpartra. Most mar mindenki elvezte es nagyon jo volt, ugyhogy az azt koveto 2 szabadnapon is lementunk. De 5 honaposan nekem csak szenvedes volt az egesz. 5 honaposan en a kozeli parkba vittem setalni, itt volt egy kis to meg jatszoter mellette, lebetonozott osveny az erdobe. Itt setaltunk, mikor bealudt akkor vettem magamnak egy jeges kavet, leultem egy padra, olvastam egy kicsit vagy leteritettem egy pledet es heveresztem a babakocsi mellett a jeges kavemmal. :) Ha felebredt akkor mar tolni kellett a babakocsit mert ha kivettem magam melle a pledre akkor mar nyuglodott 10 perc mulva es setalni kellett vele. Nem akarom elrontani a kedved, lehet neked teljesen pozitiv lesz az elmeny, ki kell probalni. De nekunk nem jott be sajnos, pedig tenger mellett elunk es mehettem volna minden nap a strandra vele de kenytelen voltam lemondani rolla. Neha apa atvette pentekenkent es akkor lementem 3-4 orara a baratokkal de a babaval nem tudtam, nem szerette.
2011. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel, bocs az offét. A mi kisfiúnk is május véén lesz 4 hónapos. S úgy 5-6 hónaposan vinnénk először vagy a Balcsira vagy a strandra. De mi se tudjuk, hgy hogyan. Ha Balaton, akkor vonattal tudunk menni, bár ilyen kicsivel még félünk elindulni, de már nagyon szeretnénk víz közelbe vinni. Imádja a vizet
2011. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem való még olyan picinek a balcsi, sem strand, inkább kismedence vagy a kiskád kitéve árnyékba -udvar, erkély, nagymama, park. Abban tuti tiszta a víz...
2011. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Mi strandra akartuk vinni, pár hete kiírtam én is hasonló kérdést, de ott mindenki azt válaszolta, strandra ne vigyük, inkább Balcsi, s a válaszolok többsége volt már ott 3 hónapos babákkal, de nem írtak részleteket, a baba mennyire bírta, s vonattal mentek-e. Erkélyünk kicsi, s tele van, mert apóssal élünk, s mindent ki kellett oda tennünk, mert a 3 éve halott felesége cuccaitól a kardobban nem férünk. Parkba nem vinnék külön kis medencét, ha lenézünk. Nagyi meg 350 kmre lakik, szóval nem fogunk olyan gyakran haza látogatni.
2011. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiunkkal a Balatonon voltunk, ő akkor volt 3 hónapos. Mindig árnyékban voltunk, elnézelődött és nagyon jókat aludt a babakocsiban. 3-4 óra körül még a vízbe is bevittük egy kicsit, jó meleg volt a Balcsi. Egy hétig voltunk és semmi gond nem volt, nagyon jól viselte. Sok baráttal voltunk és egy másik baba is volt, aki csak egy hónappal idősebb a kisfiamnál, ő is nagyon jól viselte. Szerintem miután hazajöttünk hiányzott is a babámnak a nyüzsi. :) Szerintem nyugodtan menjetek, bár én is inkább a Balatont javaslom.
2011. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

S egy 5-6 hónap körüli baba hogy viseli azt, ha nem napokra, hetekre megyünk vele, hanem egy napra. Reggel mennénk, este jönnénk, s oda felé mindig tele van a vonat, babakocsi nélkül, mikor még nem volt gyerek is alig fértünk fel rá, s időben fel kellett szállni, hogy legalább egyikőnknek legyen ülő hely.

Azt is jól viseli egy ennyi idős baba, mert sajna az anyagiak nem engedik, hogy több napra menjünk, s a vonat nekünk 8egyik félnek) a szíve miatt kedvezményes.

Nem lesz estére nyűgös?

2011. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!