Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek nyári babátokat...

Mikor vittétek nyári babátokat először strandra?

Figyelt kérdés
Július augusztus elején fogok szülni. Van 2 nagyobb gyerekem (lassan 5éves, 11éves) szeretnék velük majd azért strandra menni ha megszületik a pici. Ti kb hány hetesen vinnétek el?
jún. 26. 16:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Július vége augusztus eleje 😁
jún. 26. 16:00
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
7 és 4 évesen 😀
jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Szeptember közepe lesz, mire letelik a 6 hét gyermekágyas időszakod. Idén engedd el, hogy strandra mész velük. Vagy akkor ülsz a parton, izzadsz, szoptatsz, vérzel és idegbe vagy, mert egy 5 évest nemigen engedsz még medencébe egyedül, max ha térdig ér neki a víz
jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azt meg hozzá tenném hogy ott lenne apuka is. Nem szeretném a nagyobbakat háttérbe szorítani és azt érezzék hogy el vannak hanyagolja. Már nagyon várják hogy mehessenek pancsolni a strandra.
jún. 26. 16:15
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen pici babával nem mennék strandra. Megértem, hogy nem akarod elhanyagolni a többieket, de nem csak strandon tudsz törődni velük. Plusz az ő pancsolásuk sem lehet fontosabb, mint az új pici. Csinálj velük más programot, strandra pedig menjenek az apukával vagy más rokonnal
jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Második baba nyári. A férjem kettesben járt strandra a nagyobbal.


Júliusi a baba, még augusztusban is kicsi volt.


Áprilisi a 3. baba, őt viszont vittük augusztusban, de korábban őt sem.

jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Júliusi babával szeptemberben
jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy tengerpartra, 7es voltam. Egyébként nagyon sok ismerősöm 2 hónapos kortól már nyaral a babával
jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
A harmadik babám június végi, vele 12 naposan voltunk először a szentendrei Postás strandon. Délután 5-6 körül mentünk, 8 körül indultunk haza. A férjem pancsolt a két naggyal, én a pléden ücsörögtem a kicsivel.
jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

A baba miatt tökmindegy lenne, de amíg én vérzek és nem tudok a vízbe menni, addig semmiképpen sem.

Amúgy a nagyobb lányom július végén született, ráadásul covid is volt, na hát vele nem mentünk sehova, következő év júniusában mentünk nyaralni Balatonra, az már jó volt. A kicsi novemberi, ő szintén a következő év júniusában ment először strandra, de hát ugye addigra már volt 7 hónapos, szóval nem releváns. De amúgy nem féltettem volna egyiket sem a víztől, strandolástól, naptól, de amíg én sem tudok a vízbe menni, addig nekem sem élvezet a pancsolós program, és akkor meg ugye minek menjek. A nagyobbak menjenek strandolni apukával, nagymamával, nagynénivel, akárkivel, legalábbis én ezt a megoldást választanám. Annak nem sok értelme van, hogy te is kifizeted a belépőt, aztán csak unod a fejed és idegeskedsz, hogy mennyivel kényelmesebb és jobb lenne a légkondicionált lakásban otthon.

jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!