Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a korai éhségjelek alvó...

Mik a korai éhségjelek alvó babáknál?

Figyelt kérdés

Az világos, hogy mik az éhségjelek, ha ébren van. Na de 7 hetes babám ugye még sokat alszik, és alvás közben nem cuppog, tátog, tömi az öklét, stb., hanem egyből arra ébred, hogy éhes, és általában sír is emiatt. Azt olvastam, ezt már nem szabad megvárni, mert annál mohóbban fog enni, és valóban kicsit bukós a babám.

Nem szoktam ébresztgetni, szépen beállt nála hogy 4 óránként eszik. Volt hogy hamarabb próbáltam ébreszteni, de akkor meg fél óráig kínlódtunk, hogy felébredjen és egyen rendesen, mert amúgy olyan békésen szunyókált, aztán meg azért sírt mert felébresztettem…Szóval inkább nem piszkálom…


Tehát, alvás közben is produkál már olyan jeleket, hogy amúgy már éhes, és meg lehet etetni? Ha igen, mik azok a jelek?

Ebben az esetben ébresszem fel?

A bukásoknak lehet ehhez köze?



#alvás #bukás #Korai éhségjelek
jún. 25. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Sírva kell, mi az hogy ne várd meg, az éhség kelti fel.
jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is így ébredt, sírva. 4 hónapos koráig tartott.

Ha alszik, hagyd békén. Ha te alszol, érzed, hogy éhes vagy? Nem, akkor érzed először, mikor már felébredtél, akkor viszont lehet, hogy azonnal érzed. Attól, hogy csak pár hetes, ugyanúgy funkcionál a szervezete, mint egy felnőttnek.

jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de több helyen olvastam már, hogy figyeljük a korai éhségjeleket, ne várjuk meg amíg már sír. Csak kiváncsi voltam, hogy vajon csak az én babám ébred úgy, hogy kipattan a szeme, és már éhes is, és ennek hangot is ad? 😅
jún. 25. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
alvás közben az EGYETLEN biztos éhségjel: felébred
jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor a szakértőknek, akik írják ezeket a “jótanácsokat”, valószínűleg nincs gyerekük. 😅 Papíron általában minden jól néz ki…
jún. 25. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a korai éhségjelek csak ébrenlétben értelmezhetőek... szerintem ez annyira egyértelmű, hogy nem kell külön odaírni :D

#4

jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké 👍
jún. 25. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem kell megvárni míg sír? Elmondom a 4 hósomnál semmi más jele nincs ha éhes csak az hogy sír.🤣😂Általában a legtöbb gyerek sírva jelez ha éhes nem tömködi a kezét a szájába félóráig még nyugodtan vagy cuppog..
jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!