Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 34 fokban viszitek a babát...

34 fokban viszitek a babát du. sétálni, levegőzni, vagy ilyenkor kihagyjátok?

Figyelt kérdés
jún. 19. 16:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Sétálgatni nem, céllal vittem, ha muszáj volt. Orvoshoz, nagyobbért az oviba...stb.
jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Fél 5 körül megyünk ki délután

Na onnantól nem igazán lehet behozni a fiam

Medencézik,sétálunk,játszik kint

1 éves mult.

jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem 18 óra körültől vinném ki, előtte ha nagyon süt a nap,talán annyira nem.
jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
7 óráig mintha nem is lenne kertünk… utána kiköltözünk kb 9-ig.
jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

4 körül a játszótérre levisszük. Ott olyankor árnyék van, a játszótér pedig 5 méterre van a lépcsőház bejáratától.

Délelőtt 9-11 között szoktam levinni.

jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7 hónapos a lányom és ha mondjuk el kell ugornom boltba akkor reggel megyünk ki de nem ragaszkodom a kocsikázáshoz néha csak késő délután kiülünk az udvarra ő elvan a hüssön a szőnyegen és játszik lényeg hogy minden nap szívjon egy kis friss levegőt valamikor 2 órát kint vagyunk de van hogy csak felet mert a kicsinek is kínzás a melegbe pácolódni főleg ha meg egy kis szellő sincs
jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Pl. Vietnamban, ahol kb az év minden napján 34 fok van, biztos barlangban élnek évezredek óta az emberek...
jún. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%

#17


Vagy írhattad volna a sivatagban élőket, ahol 50 fok is van. Esetleg a Jakutföldet, ahol -45°.

És tudod, mi a közös bennük? Csak akkor hagyják el a házukat, ha DOLGUK van.

Nem mennek ki sem a dögmelegben élők, sem a fagyban élők indokolatlanul.

jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18: Én mérsékelt övön lakva sem hagyom el a házamat INDOKOLATLANUL :D Csak ha dolgom van: bevásárlás, munka, vagy akár sétálás, levegőzés.


És nem gyilkos mínuszokról volt szó hanem melegről, amiben a homo sapiens sapiens anno kifejlődött!

Az említett Vietnamban is csak mostanság van légkondi meg egyéb modern kényelmek. Az elmúlt ötvenezer évben a viskókban sem volt sokkal jobb klíma mint kint. Mégis valahogy itt vagyunk.

jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A 34 fok normális nyáron. Miért ne mennének ki?
jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!